İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


SEMİNER GİBİ KUŞAK SINAVI.
Mehmet ERDOĞAN Hocamız G.O.Paşa Erdoğan Taekwondo Spor Kulübünde yapmış olduğu Kuşak Sınavı Seminer havasında geçti.

            Gaziosmanpaşa Erdoğan Taekwondo Spor Kulübü 2010 yılı Birinci Dönem Kuşak Sınavı yapıldı.


            Kulübümüz Antrenörü Erdal ERDOĞAN ın Hocası ve Babası Mehmet ERDOĞAN tarafından yapılan 2010 yılının ilk sınavına katılım oldukça yoğun oldu.


            62 yaşında olmasına rağmen banamısın diyen bir çok Antrenörden çok daha mücadeleci ve daha da alt yapıdan yeni cehverleri bulan ve Taekwondomuza kazandıran bir kişidir Mehmet Hocamız.


            Erdal Hocamızın 2010 yılının ilk Sınavını yapması için davet ettiği Mehmet Hocamız Gençlere taş çıkarırcasına İmtihana girenlere önce Taekwondo nun DO sunu anlattı ve daha sonrada bizzat bütün teknikleri kendisi göstermekle beraber (Temel Teknik,Pomsea,Teknik ve Müsabakalar) yaptırdı.


            İmtihan sonunda Sporculara kısa bir konuşma yapan Mehmet ERDOĞAN Hocamız şu ifadeleri kullandı;Öncelikle şunu belirtmek isterim ben bu yaşıma rağmen Taekwondomuza bir şeyler vermek için mücadele ediyorum ve mücadelemi yapmaya da devam edeceğim.Fakat daha yeni Antrenör olmuş Genç arkadaşlarımızıda üretken olmaya davet ediyorum.Bizim gibi üretici olsunlar Taekwondomuza yeni yüzler yeni Şampiyonlar yetiştirsinler.Ama maalesef arkalarına Belediye ve Kurum Takımlarını alanlar hemen bizim yetiştirdiğimiz Sporcuların akıllarını çelerek hazıra konuyorlar.Sporcuları da şu şekilde uyaran Mehmet Hocamız kendinizi bir Eşortman Takımına satmayın Kulübünüze ve sizleri yetiştiren Hocalarınıza hainlik yapmayın.(Bu şekilde hainlik yapanların akibetleri hep hüsran olmuştur) dedi.

07:18:00
2010-02-02
Bu haber  3588  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
 SEZAİ YALÇIN  2010-02-03
  hocaların hocası mehmet hocam
 hocaların hocası sayın mehmet hocam allah c.c. sana ve senin gibi üstad hocalarımıza sağlıklı ve uzun ömür versin..doğru söylemişsin tartışmasız büyük hoca olmak para ile transfer ettiğin sporcunun arkasında küçük dağları yaratmış edasında oturmak değil o sporcuyu beyaz kemerden başlatıp taki şampiyon olana kadar yetiştirmekdir ..
 ismail kılıç  2010-02-03
  haklı
 Mehmet hacam iyi demiş fidanı diker emek verir büyütürsen ben büyütdüm emek verdim dersin gurur duyarsın cocuğu alır yetiştirirsin o seni sever sayar sende emeğinin terinin yorgunluğunun karşılığını helal edersin ama hazıra konmak marifet sayarlar keşke her ilçenin belediyesi özel salonlara destek olsalar bende sarıyer belediyesinde taekwondo antrenörüyüm transer alacaksam o külübün antrenöründe izin almadan asla kainat şampiyonuda olsa almıyacam eğer düşündüklerimi gercekleştirebilirsem antrenörüne transfer ücreti ödenecek emek yoksa saygıda yok kimse emeğe saygısızlık yapmasın hocasını satan herkesi satar tüm taekwondo camiasına saygılar Mehmet hocam sen daha cok genclere taş çıkarırsın.
 Maşallah  2010-02-02
  MAŞŞALLAH
 Mehmet hocamız yaptığı açıklamalarında başından sonuna kadar haklı.az bile söylemiş
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle