İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


ANKARA NIN EN BÜYÜĞÜ YALÇIN SPOR OLDU.
14,16 Mayıs 2010 Tarihleri arasında İsmet Iraz Spor Salonunda yapılan Minikler Valilik Kupasında en başarılı Kulüp Yalçın Taekwondo Spor Kulübü oldu.



                  Ankara nın ve Türkiye nin en başarılı Antrenörlerinden olan Sezai YALÇIN Hocamız 14,16 Mayıs 2010 Tarihleri arasında İsmet Iraz Spor Salonunda yapılan Minikler Valilik Kupasında deyim yerindeyse DESTAN yazdı.



                 Çok genç yaşta olmasına rağmen Ankara ve Türkiye Şampiyonalarında Sporcularının başarısı Sezai YALÇIN Hocamızın ne kadar kaliteli bir Antrenör olduğunun kanıtıdır.



                 Yalçın Taekwondo Spor Kulübü Minikler Valilik kupasında Erkekler de BİRİNCİ , Bayanlar da bir puan farkla İKİNCİ ve genel toplamda ise en yakın Kulübe 14 puan gibi açık bir fark atarak ŞAMPİYON olmuşlardır.



                 www.erdogantaekwwondo.com olarak böylesine bir başarıyı yakalayan Antrenörü ve Kulübü tebrik eder ve bu başarıyı mercek altına almak ve faydalanmak gerektiğini düşünmekteyiz.





BAYANLAR  KUPA  SIRALAMASI:



1.Yalçın Taekwondo Spor Kulübü          38 Puan



2.Kanka Spor Kulübü                                 33 Puan



3.Birlik Taekwondo Spor Kulübü           31 Puan



ERKEKLER  KUPA  SIRALAMASI:



1.Polat Taekwondo Spor Kulübü             35 Puan



2.Yalçın Taekwondo Spor Kulübü           34 Puan



3.Akyıldırım Taekwondo Spor Kulübü  30 Puan



GENEL  KLASMAN  SIRALAMASI:



1.Yalçın Taekwondo Spor Kulübü           72 Puan



2.Kanka Taekwondo Spor Kulübü            58 Puan



3.Akyıldırım Taekwondo Spor Kulübü   47 Puan





ANKARA VALİLİK KUPASI TAEKWONDO MÜSAKALARI
14-16 MAYIS 2010 – İSMET IRAZ SPOR SALONU –ANKARA

































































MİNİK ERKEKLER



MİNİK BAYANLAR



27 KG ERKEKLER



1-M.MERT ALTAY-POLAT



2-SEZAR DAĞGÜDEN-ÖZCAN



3-FURKAN TOPDEMİR-YALÇIN



4-YAKUP KORUCU-YEŞİM



27 KG BAYANLAR



1-MERVE DİNÇEL-KANKA



2-ELİF KIVRAK-YALÇIN



3-BUSE ŞENOL-ANKARA



4-BUKET ERCAN-ÇAĞLAR



30 KG ERKEKLER

1-Ramazan KÖSE – BİRLİK
2-Kürşat DURMAZ – KANKA
3-Abdullah GÖR – AKYILDIRIM
3-Bedirhan SAĞLAM – TOLGA




30 KG BAYANLAR

1-Gözde ÖZDEMİR – AKYILDIRIM
2-Fatma YILMAZ – KARTAL
3-Ceren ÖZBEK – MAMAK BLD.
3-Selenay ÇOLAK – TOLGA




33 KG ERKEKLER



1-HAKAN REÇBER-BİRLİK



2-MÜCAHİT ALTUN-YEŞİM



3-Ö.FARUK ERMİŞ-ÇINAR



3-ULAŞCAN PINAROĞLU-KANKA



33 KG BAYANLAR



1-Ş.NUR KAVAS-YALÇIN,



2-BUKET COŞAN-KANKA



3-SENA ÖZER-ANKARA



3-ZEYNEP DEMİREL-AKYILDIRIM



36 KG ERKEKLER



1-SADETTİN ÖZTÜRK- YALÇIN



2-İBRAHİM PERÇİM- ÖZCAN



3-ADEM BABİR- YEŞİM



3-OZAN ŞİMŞEK- KANKA



36 KG BAYANLAR



1-DİLAN KAYA- YALÇIN



2-SUEDA KAYA- AKYILDIRIM



3-E.GİZEM ATAÇ- KANKA



3-H.SENA ATAK- BAGLUM



40 KG ERKEKLER



1-TARIK SÜER-TAİPEN



2-BURAK ŞENOL-SHÇEK



3-KADİRCAN KILIÇ-POLAT
3-






E.Bahadır YILLIK – UZAKDOĞU



40 KG BAYANLAR



1-EDANUR KÖROĞLU-KARTAL



2-CEREN DİNÇEL-KANKA



3-CANSU YILDIRIM-AKYILDIRIM



3-DİLAN ÇETİN-POLATLI



45 KG ERKEKLER

1-M.Eren OKÇU – POLAT
2-Cemal KOÇAK – AKYILDIRIM
3-Batuhan ÖZSOY – EGO
3-Y.Arda GÜVEN – KANKA




45 KG BAYANLAR

1-Şeymanur SÖĞÜT – ÇAĞLAR
2-Beyzanur YIKAR – BİRLİK
3-Pınar TOKOĞLU – ÖZCAN
3-Güneş YILDIRIM – B.GENÇLİK




50 KG ERKEKLER
1-YİĞİT SEĞMENOĞLU- UZAKDOĞU
2-YILMAZ TUNA- BERKAY 3-ONUR ÖZEN- TAİPEN
3-UMUT ERGİN- İMPARATOR



50 KG BAYANLAR
1-MERVE YILDIZ- SHÇEK
2-TANSU YILDIZ- GENÇLİK
3-ŞEYMA KILIÇ- POLAT
3-N. AYBÜKE TANRIKULU- ÖZCAN



57 KG ERKEKLER

1-M.Buğra KOZKUTAN – YALÇIN
2-T.Çağatay TANRIVERDİ – TAİPEN
3-Sefa ÇELİK – İMPARATOR
3-Servet KARADENİZ – KANKA




57 KG BAYANLAR

1-Zehra BAT - POLATLI
2-Nida AYDIN – AKYILDIRIM
3-Gülşah AYDOĞAN - YALÇIN
3-Buket GÖKAY – KANKA




+57 KG ERKEKLER
1-B.YAŞAR DURSUN- BAGLUM
2-M. FARUK KOYUNCU- İMPARATOR
3-ENES KARAYEL- ÇAGLAR
3-R.ENES AKSAKAL- BİRLİK



+57 KG BAYANLAR
1-S.KÜBRA AKDAĞ- POLATLI
2-G.GÖZDE DOĞAN- BİRLİK
3-ARZU ÜNLÜ- KANKA
3-BURCU AYHAN- SHÇEK






07:22:00
2010-05-18
Bu haber  5250  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
 rıfat emre şahin  2013-01-27
  yalçın taekwondo
 bende yalçın taekwondo ya gidiyorum ve çok menmunum bu kulübü açan sezai yalçı , erdem yalçına teşekkür ederim
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle