İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


İBRAHİM HOCAMIZA İSTANBUL DAN TEŞEKKÜR PLAKETİ
Türkiye Taekwondo milli takim antrenörlerinden Istanbul Gazi Osman Pasa Erdogan Taekwondo klübü antrenörü 5.Dan sahibi Erdal Erdogan 1 haftaligina Taekwondo bransindan etkinliklere katilmak üzere Ibrahim Sönmezates hocamizin davetlisi olarak Almanya ya

             Ibrahim Sönmezates e Istanbul dan tesekkür plaketi


 


             Türkiye Taekwondo milli takim  antrenörlerinden Istanbul Gazi Osman Pasa Erdogan Taekwondo klübü antrenörü 5.Dan sahibi  Erdal Erdogan 1 haftaligina Taekwondo bransindan etkinliklere katilmak üzere Ibrahim Sönmezates hocamizin davetlisi olarak Almanya ya geldi.


 


              Türkiye milli takiminda milli antrenörlügünün yani sira Taekwondo milli takimimiza  onlarca sporcu yetistiren Erdal Erdogan hocamizin klübü  kazandiklari Türkiye, Avrupa sampiyonluklari ve Dünya sampiyonluklarindaki dereceleriyle Türkiyenin en basarili klüpleri arasinda yer aliyor.


 


              Almanyanin Pforzheim sehrinde kalan Erdal Erdogan hocamiz beraber geldigi milli sporcusu  oglu Mert ile  buradaki Taekwondo klübü JC Pforzheim ögrencilerine dersler vererek Türkiyedeki teknikleri ve antreman stillerini göstererek Pforzheim li sporculara destek ve katkilarini sundu.


 


              Güzel bir ortamda gecen antremanlardan sonra Erdal Erdogan Ibrahim Hocamiza Istanbuldan özel olarak yaptirdigi ve üzerinde Ibrahim Sönmezatese Taekwondoya katdigi üstün hizmetler ve katkilarindan dolayi tesekkür ederiz yazili tesekkür plaketini sundu.Beraberinde getirdigi cesitli spor hediyeleri ve klüblerinin imzali flamasini takdim eden Erdal Erdogan hocamiz Ibrahim Sönmezatese duygulu anlar yasatti.


 


              Ibrahim hocamiz ise „ gecen sene Istanbulda ziyaret ettigimiz ve harika bir ortamda  beraber antreman yaptigimiz Erdal hocamizin bizi onurlandirarak Almanyaya gelmesi ve tecrübelerini bizimle paylasip beraber antreman yapmamiz bizleri mutlu etti“diyerek memnuniyetini dile getirdi.


 


              Taekwondo da dünyanin en basarili ülkeleri arasinda yer alan Türkiyenin antrenörlerinin Almanyadaki Türkiye  kökenli antrenörlerle güzel bir diyalog icinde olmasi ve tecrübelerini paylasmasi sporun gelecegi icin büyük bir önem tasiyor.


 


               Pforzheim da yasayan Ibrahim Sönmezates hocamiz ise Türkiyeden basta Istanbul, Ankara, Izmir, Konya,Karaman,Trabzon   ve Adana olmak üzere cesitli sehirlerdeki klüplerle güzel bir dayanisma icinde olup birbirlerine karsilikli desteklerini sunuyorlar.Buda sporun engüzel yüzü…..


     


      


 


   


 


         


 


   


 


   


 


   


 


         


 


 


 
01:55:00
2011-06-30
Bu haber  3014  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
 ibrahim sönmezates  2011-07-01
  selamlar
 En icten duygularimizla Almanyadan selamlar sevgiler hocam.Tesekkürler....
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle