İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


İYİKİ DOĞDUN İBRAHİM HOCAM
İbrahim SÖNMEZATEŞ Hocamız bir yaş daha gençleşti.İbrahim Hocamızın Kulüp Sporcu ve Velilerinin organize etmiş olduğu Doğum günü fotoğraflarını sitemizde yayınlıyoruz.

                Almanya da yaşamasına rağmen Türkiye Taekwondosunun hemen hemen tamamının tanıdığı bir isim olan İbrahim SÖNMEZATEŞ Hocamız bir yaş daha gençleşerek 50 Yaşına girdi.              Gerçek bir dost olan Sayın abimiz,hocamız İbrahim SÖNMEZATEŞ Hocamıza  tüm Sporcu ve Velileri Kulüplerinde muhteşem bir kutlama şöleni hazırlayarak hocalarına olan sevgilerini ve saygılarını sergilediler.               Ayrıca hocamızın yaşadığı PFORZHEIM BELEDİYE Başkanı MIT BESTEN GRUBEN hocamıza doğum günü münasebeti ile kutlama mesajı göndermiştir.Buda hocamızın e kadar topluma mal olmuş bir insan olduğunun başka bir göstergesi olsa gerek.               Kulübümüz Antrenörü Erdal ERDOĞAN; Çok değerli abim,hocam İbrahim Hocamı 3 senedir tanıyor ve bu 3 sene zarfında hemen hemen her hafta ya telefonla ya  internet ortamı yada Almanyalara giderek görüşüyoruz, nasıl anlatacağımı bilmiyorum kendisini kısaca şunu yazsam ne demek istediğimi herkez çözebilir. KEŞKE HER İNSAN ONUN GİBİ BİRİ OLSA.(muhteşem biri keşke 3 sene değilde 33 sene önce tanısaydım abimizi.) Kendisine Ailesi ile birlikte Mutlu,Huzurlu;Başarılı ve Sağlıklı Yıllar Dilerim.

 
22:44:00
2012-05-24
Bu haber  2566  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
 Doğan SÖNMEZATEŞ  2012-05-25
  iskenderundan selamlar
 erdal hocam ben ibrahim hocanın kardeşiyim tüm iyi dilekleriniz için tşk ben senden daha şanslıyım 3 yıl değil 43 yıldır bizi abimiz canımız gururumuz saygılar.
DOĞAN BEY İBRAHİM HOCAMIZ GERÇEKTEN ÇOK ÖNEMLİ BİR ŞAHSİYET KENDİSİNDEN ÖĞRENECEĞİMİZ ÇOK ŞEY VAR,SİZLE DE İNŞALLAH TANIŞIRIZ.
 Ibrahim  2012-05-24
  iyiki varsiniz
 Erdal Hocam inan beni cok duygulandirdin...sizlere sevgimizi 3 kelime ile ifade ediyoruz:sizleri cokkkkkkkkkkkkkkk seviyoruz.
BİZLERDE SİZİ SÖNMEZATEŞ AİLESİNİ ÇOK SEVİYORUZ.
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle