İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


KOYUNCUSPOR UN TAEKWONDOYA KATKISI BİR GERÇEKTİR.
Koyuncuspor Sitesinin Taekwondo nun içersine girmesi ile beraber Taekwondoya katkısı azınsanmıyacak ölçüde olduğunu söylememek sanırım eksiklik olur.

Herkese Merhaba.


Bütün yazılanları okudum. Özellikle Koyuncuspor sitesi ve Ugur Yılmaz hakkında yazılan eleştirileri okuyunca çok üzüldüm. Koyuncuspor sitesinin sahibi Muhlis Abiyi  gayet iyi tanırım. Dürüst ve Güvenilir bir insandır.


Bu güne kadar kesinlikle taraf tutmadı. Haksızlık yaptığı zaman Federasyonu eleştirmekden  hiç  çekinmedi., Bu yazıaları nedeniyle müsabakalara gittiği zaman kendisine masa dahi verilmedi.


Haber bile yazamasın diye,  Elektrİk kullanmasın diye prizleri dahi bantlandı. Yazdıklarından dolayı Federasyonun bir çok kez çekim bile yaptırmadıgı birisi için bu yazdıklarınızı okuyunca demekki insanlarda hiç vicdan kalmamış diye düşündüm.


Hadi Federasyon yazdıklarından dolayı Koyuncu spor sitesine düşman. Peki Sizlere ne oluyor bunu hiç anlamadım. Ugur Yılmaz’ın bazı yazılarını beğenir katılırm. Bazende tam zıt fikirde olurum. Fakat Ugur Yılmaz’ın yazını bahane edip sadece yazıyı yayınlıyan Koyuncu Spor sitesine düşman olmanızı anlamıyorum. Üstelik Ugur Yılmazın yazılarını sadece Koyuncuspor değil, Sakin Taekwondo ve Spor Yolu siteleride yayınlıyor.


Burdan  tekrarlıyorum. Koyuncuspor sitesi , aynı benim sitem gibi tarafsız, dürüst ve gerçekleri yazan bir sitedir.


Erdal Erdogan
06:08:00
2012-05-29
Bu haber  2442  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle