İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


İBRAHİM HOCAM TEŞEKKÜR VE TEBRİK EDERİZ.
Ibrahim Hocamizin gecen yil basariyla organize ettigi ve elde edilen bütün gelirini yardima muhtac özürlü Muhamedin tedavi masraflarina bagisladigi turnuvada sonra bu yilda basarili bir organizeye imza atti.
Almanya da JC Pforzheim kulubünde Çalışmalarını sürdüren 5.Dan antrenör ve Milli Hakem İbrahim Sönmezateş, geçen yil basarıyla organize ettigi ve elde edilen bütün gelirini yardima muhtac  özürlü Bosnalı Muhamed in tedavi masraflarina bagısladıgı turnuvadan sonra bu yılda yine çok başarılı bir organizeye imza atti. 24 Haziran 2012 tarihinde yine Taekwondo insani yardimi turnuvasi düzenleyen hocamiz bu yilki bütün geliri  Pforzheim da faaliyet yürüten  "Yardima Muhtac İnsanlar klübü" ne ve Bosna  Hersekte "Srebrenica Katliaminda Magdur Kalan Ailelere" bagıslayacak.Hocamizin organize ettigi turnuvaya Almanya çapinda 300 sporcu ve 35 klüp katildi. Turnuvalarin cok yogun oldugu bu dönemde  bu kadar sporcunun katilimi ve Bosna Hersekten 8 sporcu kafilesiyle beraber , ailelerin ve Bosna Hersek Taekwondo federesyonu Genel Sekreteri Belmir Berberovic in 1300 Kilometrelik yolu katledip gelmesi hocamizi cok  sevindirdi.


 


 


Turnuvaya ayrica Büyük Sehir Belediye Baskani, Eyalet Almanya Liberal Partisi Genel Baskani, Milletvekilleri, Belediye Meclisi Üyeleri, Eyalet Taekwondo Federesyonu baskani, Merkez Hakem Komitesi baskani ve cok sayida onur konugu katilip desteklerini sundu.Turnuvanin en güzel yani yardim amacli oldugu icin ailelerin pasta ve yemekle katkilari, hakemlerin ücretsiz görev yapmalari, bütün insanlarin seferber olmasi idi.Ibrahim Hocamizda insanlara taekwondo vasitasiyla yardimi ön plana cikarip, sporun yalniz maddi ve cikar amacli  degilde manevi olarakta büyük önem  tasidigini iletmesi acisinda memnuniyetini belirtti.


 Türk Alman Kültür derneginin gösteriyle renklerdigi turnuvada hersey yardim amacli oldugu icin katilan bütün sporcular kupayla ödüllendirildi.Katilan bütün takimlara hediyelerle beraber , Bosna Hersekten katilan bütün sporculara Taekwondo Elbisesi ve antreman malzemeleri hediye edildi.Cocuklara  ,antrenörlere ve ailelere Taekwondonun sevgi dolu oldugunu belirtmek ve bu turnuvanin amacinin yardim oldugu göstermek acisindan kuvvetli sporcularin rakiplerine saygi gösterip müsabaka esnasinda kontrollü davranilmasi ön plana cikarildi.


 


 


Organizenin cok güzel oldugu, yalnizca cocuklar ve genclar dalinda yapildigi halde 35 klüpten 300 sporcunun katilimi, gelen bütün misafirlerin memnuniyetle ayrildigi turnuvada hocamiz 5.630 Euro  yardim elde etti. Yardimlari bu hafta dan itibaren yerine ulastıracak olan hocamiz ileriki tarihlerde bu kampanyayi ve yardim detaylarini bizlerle paylasacak.
Turnuvayla ilgili resimlere sitemizden yada  http://taekwondo-pforzheim.npage.de
sayfasinda Bilder Galerie de bakilinabilir. Taekwondonun maddiyeti ve cikari degilde insanligi, sevgiyi, dostlugu ve hümanizmi  ön plana çıkarması dilegiyle Almanyadan sevgiler, selamlar.


insaniyardimturnuvasi_8


 


 


 


insaniyardimturnuvasi_3


 


 


 


insaniyardimturnuvasi_6


 


 


 


insaniyardimturnuvasi_logo_2


 


 


 


insaniyardimturnuvasi_7


 


 


 


insaniyardimturnuvasi_5


 


 


 


tabela


 


 


İnsani Yardım Taekwondo Turnuvasının Tüm Resimleri İçin Buraya TIKLAYIN


 


Turnuvannın Almanyadaki Sitesinde Mevcut Tüm Resimleri İçin Buraya TIKLAYIN


 


 
06:40:00
2012-07-02
Bu haber  1923  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle