İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


İBRAHİM HOCAMIZDAN ÖRNEK ORGANİZASYON.
Ülkemizin Almanya daki en başarılı spor elçilerinden İbrahim Sönmezateş bu yılda 300 Sporcunun üzerindeki katılımla güzel bir Taekwondo turnuvası daha organize etti.
iyt_1

 


 


İnsani Yardım Turnuvası


 


2011 ve 2012 yılında başarıyla gerçekleşen ve bütün geliri yardıma muhtaç insanlara ulaştırılan Benefiz Turnuvasının ardından İbrahim Hocamız bu yılda 300 Sporcunun üzerindeki katılımla güzel bir Taekwondo turnuvası organize etti. Bu yıl ki turnuvanın hedefi Lösemi hastası çocuklar ve yardıma muhtaç diger insanlardı.
Bosna Hersek in başkenti Saray Bosna dan 10 kişilik sporcu grubu, İsviçreden takımlar ve Almanyanın çesitli eyaletlerinden sporcuların ve klüplerin büyük destek sundugu turnuva tam bir dostluk havasında geçti. Turnuvadan elde edilen gelir belgelerle  Lösemi hastası çocuklara (Almanya Kemik ilik nakli kurumu  DKMS) ve Taekwondo malzemesi olarak ihtiyacı olan klüplere verilecek.


 


iyt_2


 


 


 


 


 


iyt_3


 


 


 


 


 


iyt_4


 06:32:00
2013-05-15
Bu haber  1330  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle