İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


NEDİM HOCAMIZDAN ÇOK DUYARLI BİR ÇALIŞMA.
GÜNGÖREN KAYMAKAMLIĞI EKMEK İSRAFINI ÖNLEME KAMPANYASI ETKİNLİĞİ KALE CENTER AVM’DE YAPILDI

GÜNGÖREN  KAYMAKAMLIĞI   EKMEK  İSRAFINI ÖNLEME KAMPANYASI ETKİNLİĞİ KALE CENTER AVM’DE YAPILDI


ETKİNLİĞE GÜNGÖRENDE  FALİYETLERİNİ SÜRDÜREN NEDİM KUŞCU SPOR KULÜBÜ   VE GÜNGÖREN HALK EĞİTİM SPORCULARI ORTAK BİR  TAEKWONDO GÖSTERİSİ SUNARAK  KATKI SAĞLAMAYA ÇALIŞTILAR


Görüşlerini aldığımız milli Antrenör Nedim Kuşcu başta Güngören olmak üzere bir çok kesime ulaştıklarını ifade edip çok yararlı bir kampanya olduğunu ve bunu sık sık yaparak halkımızla ekmek İsrafına  son vereceğimize inanıyorum dedi  emeği geçen  herkese  teşekkür  etti…


      güngören  İlçesinde  Kaymakam Sayın Zafer ORHAN Başkanlığında oluşturulan “Ekmek İsrafını Önleme Kampanyası İlçe Komitesi tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında Kale Center AVM’de etkinlik düzenlendi.
        22.05.2013 tarihinde saat 14.00 de başlayan etkinliğe, Kaymakamımız Zafer ORHAN, Belediye Başkanımız Şakir Yücel KARAMAN, TMO Personel Daire Başkanı İsmail Mandıracı, İstanbul Gıda Tarım ve Hayvancılık Şube Müdürü Nusret ÇİMEN, İHE Genel Müdürü Salih BEKAROĞLU, İstanbul Bakkallar Odası Başkanı İsmail KESKİN, Güngören Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nezir KİNİN, Güngören Bakkallar Odası Başkanı İdris KESKİNCİ, İstanbul Lokantacılar Odası Başkanı Gazi KARABULUT, GÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Akif KÖROĞLU, İlçemiz Kamu Kurum Yöneticileri, Sivil Toplum Kuruluşları, öğretmen ve öğrenciler ile ilçemiz halkı katılmışlardır.
        Etkinlik İlçemiz Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Erman KARAMAN’nın konuşması ile başladı. Daha sonra Güngören Belediye Başkanımız Şakir Yücel KARAMAN ve son olarak Kaymakamımız Zafer ORHAN’nın etkinliğin amacı, yapılan çalışmalar ile bundan sonra yapılması gereken konular hakkında bilgiler sundular.
       Kaymakam Zafer ORHAN "Ekmek İsrafının hem önemli bir ekonomik kayıp ve hem de İnanç değerlerimiz ve kültürümüz kapsamında derhal izale edilmesi gereken bir yetersizlik olduğuna değinerek, Dünya Nüfusunun yaklaşık %10 u açlık tehdidi altında iken Ülkemizde üretilen ekmeğin % 6 sının israf edilmesi ve bu israfın diğer Avrupa ülkeleri ve Amerika da çok daha yüksek oranlar ihtiva etmesi büyük bir utanç kaynağıdır. Bu konuda her ferde düşen sorumluluklar vardır.Kaymakamlık olarak Sosyal Sorumluluk olarak algıladığımız bu konuda elimizden geleni yapacağız " dedi.
        Kaymakam Zafer ORHAN ayrıca bu çalışmaları gerçekleştiren başta İlçe Tarım Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim ve Halk Eğitim Müdürlüğü olmak üzere çalışmalarda emeği geçen Güngören Belediyesine, tüm kurum ve kuruluşlarına ;Sivil Toplum Kuruluşlarına,Basın mensuplarına teşekkürlerini iletti.
        Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı çeşitli okullardan öğrenciler tarafından, folklor gösterileri sunuldu, şiirler okundu, çeşitli spor gösteriler yapıldı ve ekmek israfını önlenmesi ile ilgili çeşitli pankartlar taşındı.
       Etkinlikle ile ilgili yapılan resim, reklam ve afiş yarışmasında dereceye giren ilk üçer öğrenciye çeşitli hediyeler verildi.
        Yerel gazetelerin yoğun ilgi gösterdiği kampanya daha sonra artan ekmeklerden yapılan pasta ve tatlılardan oluşan sergiyi Kaymakamımız Zafer ORHAN tarafından açıldı ve etkinliğe katılanlara ikram edildi.


 


06:56:00
2013-05-27
Bu haber  2244  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle