İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


İBRAHİM HOCAMIZDAM LÖSEMİLİ HASTASI ÇOCUKLARA YARDIM.
Bu yıl Almanya nın Pforzheim Şehrinde İbrahim Sönmezates hocamız tarafından düzenlenen İnsani yardım turnuvasında elde edilen gelirler yardıma muhtaç kurumlara ve kulüplere ulaştırıldı.


Almanya dan İbrahim Sönmezates Hocamızdan
Lösemi hastası çocuklara Yardım Kampanyası

   

Bu yıl Almanya nın Pforzheim Şehrinde İbrahim Sönmezates hocamız tarafından düzenlenen  İnsani yardım turnuvasında elde edilen gelirler yardıma muhtaç kurumlara ve kulüplere ulaştırıldı. Lösemi hastası çocuklara ve muhtaç insanlara yardım edelim kampanyası altında gerçekleştirilen Taekwondo turnuvasında 3.800 Euro yardım ve bagış elde edildi.
 
Bu örnek organizasyonda elde edilen paralardan 2.000 Eurosu  Lösemi hastası çocukların tedavisinde kullanılmak üzere Almanya ilik nakli kurumuna  (DKMS) bagışlandı.
Diğer kalan 1.800 Euro  ile de Bosna Hersekli ihtiyacı olan Taekwondo kulüplerine ( Novi Grad Sarajevo ) 30 Adet Yelek, 75 Adet çeşitli ellikler ve taekwondo malzemeleri  alınarak gönderilmiştir.
 

İbrahim Hocamızın şimdiye kadar gerçekleştirdiği turnuvalardan ve kampanyalardan elde ettiği yaklaşık  20.000 Euro yu  yardıma muhtaç insanlara, kurumlar ve kulüplere belgelerle ulaştırırken  Mayıs 2014 de   4. Taekwondo İnsani Yardım turnuvasını planlıyor.

04:26:00
2013-06-08
Bu haber  1511  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle