İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


SERAP AYDENİZ ÇALIŞMALARIYLA TAKDİR TOPLUYOR
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Vicdan Karaosmanoğlu İlkokulu iş birliğinde 2013 Haziran ayında spora meyilli öğrencilerin Taekwondo sporuna kazandırılmasına yönelik çalışma başlatıldı.

bsrtkd 2


 


 


 


 


 


 


Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Vicdan Karaosmanoğlu İlkokulu iş birliğinde 2013 Haziran ayında spora meyilli öğrencilerin Taekwondo sporuna kazandırılmasına yönelik çalışma başlatıldı.


               


Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü antrenörü Serap AYDENİZ tarafından yapılan tespitler neticesinde 43 öğrenciyle sürdürülen çalışmalar haftanın dört günü Gediz Spor Salonunda yapılmaktadır. Öncelikli amacımız öğrencilerimize spor ahlakı aşılamak, toplumla entegre olabilen, özgüveni gelişmiş, çevreyle barışık olan birbirlerine saygılı bireyler yetiştirmektir. Sonrasında ise geleceğin şampiyon Taekwondocularını yetiştirmek arzusundayız.


 


 


Çalışmaları yerinde takip etmek üzere 21.08.2013 Çarşamba günü 14:00 da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Sayın Murat ÖZMEKİK, İl Özel idaresi Genel Sekreter Vekili Ufuk SEVGİN, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Süleyman KARADENİZ, Vicdan Karaosmanoğlu İlkokulu Müdürü Murat Kemal BAYAR, Manisa Taekwondo İl Temsilcisi Kurban YAVUZ ve yönetim kurulu üyeleri İsmail AYDIN, Meltem TANDELEN, Milli Takım Antrenörü Süleyman BAŞAR, ve sporcu velileri antrenmana konuk oldular. Sporcular konuklara Taekwondo gösterileri sunarken önümüzdeki sezon öncesinde çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.


 


 


bsrtkd 1


 


 


 


 


bsrtkd 3


 
20:23:00
2013-08-24
Bu haber  1754  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle