İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


ANKARA İL TEMSİLCİSİNDEN YEMEK
Ankaralı taekwondocular Ankara İl Temsilcisi Candemir Eyigün ün Angora Otel de verdiği yemekte buluştu.


Taekwondo Ankara İl Temsilcisi Candemir Eyigün ün Angora Otel de verdiği yemeğe, Taekwondonun duayen hocası İsmet Iraz, Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin, Taekwondo Federasyonu Genel Koordinatörü Ramazan Erçin, Merkez Hakem Kurulu Üyesi Tuğrul Erdem, Ankara Taekwondo Antrenörleri, Ankara İl Hakem Komitesi Üyeleri ile taekwondoya hizmet etmiş ve halen etmekte olan taekwondo ailesinin fertleri katıldı.

Duayenimiz İsmet Iraz yemeğin başında yaptığı konuşmada "Biz Allah ın izniyle taekwondonun tanıtılması ve federasyonun kurulmasında, zorluklara gögüs gererek muvaffak olduk. Sizlerin de taekwondonun bugünlere gelmesinde emekleriniz var. Taekwondo için uğraşan herkesi kutluyorum" dedi.

Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin ise, yemeği düzenleyen Taekwondo Ankara İl Temsilcisi Candemir Eyigün e teşekkür ederken, Ankara daki birlik ve beraberliğin önemine değinerek "81 ildeki taekwondo ailesinin mensupları taekwondonun daha ileri gitmesi için çalışıyor ve emek veriyorlar. Biz büyüklerimizden saygıyı, edebli olmayı, ülkemizi sevmeyi ve düzgün birey olmayı öğrendik. Taekwondo, beden kadar ruhu ve karekteri de geliştiren bir spordur. Eskiden beri taekwondo bir düzeye gelmişti fakat Olimpiyatlardaki altın madalyadan sonra tanınırlığımız çok arttı. Herkes taekwondoyu konuşuyor. Bu birlik ve beraberlik içinde hep beraber çok daha büyük başarılara imza atacağız." dedi.
06:02:00
2014-01-31
Bu haber  2468  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle