İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


ERCAN ALDEMİR DEN MİLLİ TAKIMA 2 SPORCU
Ercan ALDEMİR ve sporcuları 2013 e olduğu gibi 2014 yılına da çok iyi bir başlangıç yaptı. Ocak ayında yapılan Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonasında 1 Türkiye Şampiyonluğu, 1 Türkiye 3.lüğü ve 1 de Milli takim seçmesi Şampiyonluğu çıkarttı.
aldemir 1

 


 


 


ERDAL  ALDEMİR DEN  İSVEÇ E  GİDECEK MİLLİ TAKIMA  2  SPORCU


 


 


 


 


 Ercan ALDEMİR ve sporcuları 2013 e olduğu gibi 2014 yılına da çok iyi bir başlangıç yaptı. Ocak ayında yapılan Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonasında 1 Türkiye Şampiyonluğu, 1 Türkiye 3.lüğü ve 1 de Milli takim seçmesi Şampiyonluğu çıkarttı.


 


 


48 kg de Harun Tarhan Türkiye 1.si, 59 kg de Cansu Ateş Türkiye 3.sü ve 68 kg de F. Muhammet Uzunal Milli Takım Seçme Şampiyonu oldular. Ercan ALDEMİR ve sporcuları geçen seneki başarılarının tesadüf olmadığını göstererek istikrarlı çıkışlarını sürdürdüler.


 


 


İsveç e gidecek olan Milli takıma 2 sporcu göndermenin gururunu yaşayan Ercan ALDEMİR İsveç teki turnuvada da başarılı sonuçlar almalarını ümit ederek Tüm Milli takıma başarılar diledi.


 


 


Ercan Aldemir "Bu süreçte kendilerinden manevi desteklerini esirgemeyen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salman MALKOÇ ve Spor Şube Müdürü Ahmet Tarakçı ya da sporcuları ve kendi adına teşekkür etti.


 


 


Çalışmalarının verimli bir şekilde devam ettiğini vurgulayan Ercan ALDEMİR Şubat ayında yapılacak olan Büyükler Taekwondo Şampiyonasına hazır olduklarını belirtti.


 


 


aldemir 5


 


 


 


 


 


aldemir 2


 


 


 


 


 


aldemir 3


 


 


 


 


 


aldemir 7
06:20:00
2014-02-05
Bu haber  3409  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle