İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


İBRAHİM SÖNMEZATEŞ İN SPORCULARINDAN İSVİÇRE DE 8 MADALYA
İbrahim Sönmezateş hocamızın çalıstırdıgı JC Pforzheim klübünün Taekwondocuları İsviçre nin Schaffhausen şehrinde katıldıkları uluslararası turnuvada madalyalarla döndüler.

isonmzates 2


 


 


 


 


İBRAHİM HOCAMIZIN SPORCULARINDAN  İSVİÇRE DE 8 MADALYA


 


İbrahim Sönmezateş hocamızın çalıstırdıgı JC Pforzheim klübünün Taekwondocuları İsviçre nin Schaffhausen şehrinde katıldıkları uluslararası turnuvada madalyalarla döndüler.Bu yıl 6. yapılan Schaffhauser Pokal turnuvasına 7 ülkeden 35 klüb ve toplam 278 sporcu katıldı.Gençler kategorisinde 9 sporcuyla katılan Pforzheim lı taekwondocular büyük bir mücadele içinde geçen karşılaşmalar sonunda 5 Altın, 1 Gümüş ve 2 Bronz madalyayla büyük bir başarı elde ettiler.


 


 


Turnuvanın en dikkat çekici yanı ise genç bayanlar 49 kiloda  dögüşen  hocamızın sporcusu  Ricarda Nothaft ın finalde isviçreli rakibini 53:3 yenerek turnuvanın en farklı skorunu elde etmesi idi.


 Türk taekwondocularından Semih Aygün önturda rakiplerini k.O ile yenerken finalde 2:1 önde götürdügü maçda sakatlanarak maçı yarıda bırakmasıyla gümüş madalya kazanırken , Taner Türer yarı finalde rakibini k.O  ve finaldaki rakibini ise 21:0 yenerek altın madalyanın sahibi oldu.


 İbrahim hocamızın sporcuları İsviçre turnuvasından bir hafta önce de katıldıkları uluslararası Tuttlingen turnuvasındada 5 Altın, 4 Gümüş ve 2 Bronzmadalya kazanarak   takım kupasınıda sahibi oldular.Kazanılan bu madalyalarla beraber hocamızın sporcularının 2003 den buyana kazandıgı madalya sayısı 2.000 e yaklaştı.


 


 


 


isonmzates 1


 


 


 


 


 


isonmzates 8


 


 


 


 


 


isonmzates 9


 


 


 


 


isonmzates 5


 
03:26:00
2014-04-12
Bu haber  2357  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle