İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


BAŞARILI SPORCULAR ÖDÜLLENDİRİLDİ.
Geçtiğimiz günlerde yapılan Şampiyonada başarılı olan Taekwondocular ödüllendirildi.

İstanbul Bölgesinin başarılı Kulüplerinden olan Başakşehir Ünlü Spor Kulübünün Sporcuları Okullar arası Yıldızlar Şampiyonasında göstermiş oldukları üstün Performans ile çok güzel sonuçlar aldılar.


Yapılan ilköğretim okulları arasındaki Taekwon-do müsabakalarında Başakşehir ilçesi Tepe İlöğretim Okulunun Sporcuları Ebru YÜMLÜ ve Cansu ULUSOY Okul Müdürü Sayın Tacettin YELOK tarafından ödüllendirildiler.


Ebru YÜMLÜ katılmış olduğu +59 Kg.da Altın Madalya Cansu ULUSOY
ise 51 Kg.da Bronz Madalyalarını  Okulları Başakşehir Tepe İlköğretim Okuluna kazandırmanını mutluluğunu yaşadıkları söylediler.


Başarılı Sporcular Okul Müdürleri Sayın Tacettin YELOK a 26-30 Nisan 2010 tarihleri arasında Kayseri de yapılacak olan Türkiye Şampiyonasından  daha iyi derecelerle döneceğimize söz veriyoruz dediler.


Başakşehir Yümlü Spor Kulübünün Başarılı Antrenörü Mehmet YÜMLÜ bu iki Sporcumdan çok umutluyum İnşallah 2011 yılında bu Sporcularımız Yıldızlar Milli Takımında Ülkemizi temsil etmeye adaylar dedi.


 
06:54:00
2010-03-27
Bu haber  3641  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle