İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


ÇANAKKALE VALİSİNDEN ÖDÜLLENDİRME.
Çanakkale İlinin başarılı Antrenörlerinden ve ayrıca Çanakkale İl Temsilcisi Hasan ALTUNIŞIK Hocamızın Türkiye Şampiyonu olan 27 Kg.Sporcusuna Çanakkale Valisi Sayın Güngör Azim TUNA dan Ödül verildi.

 TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLAN MİNİK TAEKWONDOCU TUNAHAN ERGÜLÜ ÇANAKKALE VALİMİZ ALTINLA ÖDÜLLENDİRDİ


 


           


             Çanakkale Taekwondo İl Temsilcisi   Hasan ALTUNIŞIK konuyu şöyle ifade etti;


            “Türkiye Taekwondo Federasyonunun 2011 yılı Faaliyet Programında yer alan Minik Bay ve Bayanlar Taekwondo Türkiye Şampiyonası 20-25 Haziran 2011 tarihleri arasında Tekirdağ’da yapıldı. Şampiyonaya yoğun bir ilgi ve katılım vardı.  62 ilden 1750 sporcu iştirak etti. Bu katılımcı iller arasında İstanbul, Ankara ve İzmir gibi metropol şehirler ve iller de bulunmaktaydı. Zorlu müsabakalar yaşandı. Sporcular kıyasıya mücadele verdiler.


            27 kg’da Çanakkaleyi Temsilen şampiyonaya katılan Anafartalar Spor Kulübü sporcumuz  Tunahan Ergül’ün kategorisinde 136 sporcu müsabakaya çıktı.Tunahan ERGÜL, iki maçı nakavt olmak kaydıyla değişik skorlarla 7 maç alarak Türkiye Şampiyonluğunu elde etti.  fizik üstünlüğü olan rakiplerini ortaya koyduğu teknik ve taktikle yendi.ve Çanakkalemizin gururu olmuştur sayın valimizin Güngör Azim TUNA spora olan desteklerini yakından takip etmekteyiz. valim bizleri makamında kabul ederek Türkiye şampiyonu olan sporcumuzu  altınla ödüllendirmiştir.sporcumuzun valinin onu ödüllendirmesi onu çok onura etti ne kadar mutlu olduğunu   görmeğe değerdi bende il temsilcisi olarak sayın valimize çok teşekkür eder saygılar sunarın.


            Tabii sporcumuz Tunahan bu başarıyı hak etti. Onunla özel olarak ilgilenmiş, günde çift idman yapmıştık. Kendisinden böylesi bir başarı beklemekteydik ve beklediğimiz sonuca da ulaşmış olduk. Tunahan bu başarısıyla bizim yüzümüzü ağarttı ve göğsümüzü kabarttı.


            Ben kendisini bir kaz daha tebrik ediyor, kendisinden daha büyük başarılar beklediğimizi ifade etmek istiyorum.


           


 


                                                                                       Hasan ALTUNIŞIK


       Çanakkale Taekwondo İl Temsilcisi


                           Tel: 0286 213 22 77 / 0542 571 69 10


                                          e-mail:hasanaltinisik@çanakkaletaekwondo.com


  

19:37:00
2011-07-11
Bu haber  2848  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle