İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


“ BURSA TAEKWONDO’SUNDA HER DERECEYE ÖDÜL “
Bursa adına Türkiye Şampiyonalarında derece yapan sporcular, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Taekwondo İl Spor Temsilciliğince çeşitli hediyelerle ödüllendirildi.

 


BURSA


TAEKWONDO İL SPOR TEMSİLCİLİĞİ


İL TERTİP KOMİTESİ BAŞKANLIĞI


 


    “ BURSA TAEKWONDO’SUNDA  HER  DERECEYE ÖDÜL “


    Bursa adına Türkiye Şampiyonalarında derece yapan sporcular, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Taekwondo İl Spor Temsilciliğince çeşitli hediyelerle  ödüllendirildi.


   Ödül töreninde ayrıca Taekwondo’ya katkılarından dolayı çeşitli kuruluş yöneticilerine’de il temsilciliğince şilt takdimi yapıldı.


   G.H.S.İ .Müdürlüğü Vip salonunda düzenlenen  ve 2011 yılı Kulüpler Türkiye Şampiyonası  ile geçtiğimiz günlerde  Alanya’da yapılan 2012 Gençler Türkiye Şampiyonasında dereceye giren sporcuların ve bu sporcuların  Antrenörlerinin  ödüllendirildiği törene, Gençlik Hizmetleri ve Spor    İl Müdürü Dr. Süleyman Şahin, Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Cemal Vardar, Ak Parti Nilüfer  İlçe Başkanı Alpaslan Yıldız,  Ak Parti Osmangazi İlçe Başkanı ve Örnek Yemek Sanayi sahibi Refik Özen, Büyükşehir  Belediyesi Destek Hizm.Daire Başkanı Ahmet Korucu, G.H.S.İ.M Spor Şube Müdürü  Hamza Çelik, Tesisler Şb Müdürü Vecihi Yılmaztürk, İl Tertip Komitesi Bşk Hasan Torun, dereceye giren kulüplerin yöneticileri ve basın mensupları katıldı.


   Taekwondo İl Spor Temsilcisi Turgay Aydın’ın Ödül alacak sporcuları tanıtması ve Türkiye Şampiyonalarında aldıkları dereceleri anons etmesi  ile başlayan törende daha sonra Bursa   G.H.S.İ. Müdürü Dr.Süleyman Şahin söz aldı. Şahin ;  sporu yaşam biçimine dönüştüren, daha çok okuyan, geçmişine sahip çıkan ve üreten bir gençlik oluşturmak için hep birlikte çalışmalıyız. Bugün burada genç sporcularımızın aldığı başarılı dereceleri ödüllendirmek için bir araya geldik. Sporcularımız,  ulusal başarıyı yakaladılar şimdi sıra artık uluslararası başarıda.Ben bu bağlamda başta İl Temsilcisi arkadaşımızı , Sporcularımız ve tabi en pay sahibi Antrenörlerimizi  başarılı çalışmalarından dolayı kutluyorum. Ayrıca Taekwondo Sporuna destek veren değerli misafirlerimize de Kurumum ve şahsım adına teşekkür ediyor, desteklerinin artarak sürmesini diliyorum , diyerek sözlerini tamamladı.Daha sonra sporcuların Ödülleri takdim edildi.


ANTRENÖRLER                 :


 1- Coşkun Yıldız  2- Fatih Aşan 3- Mücahit Altıner  4- Fikret Temoçin  5- Sertaç Sağır


SPORCULAR                      :


 H.Kübra  İlgün  - Nazlı Bana (Sağlıkgücü)  Songül Dinç-Şengül Dinç (Yıldırım Bld) Sabit Buğrahan Karakaş (Polis Koleji) Bektaş Gökalp (Osmangazi Bld.) Ubeydullah Yıldırım (Nilüfer Eğitim Kurm) Merve Sevi ( M.K.Paşa Bld)


 
 
00:24:00
2012-02-03
Bu haber  7124  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle