İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


HEDEFİMİZ DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU.
Başakşehir Ünlü Spor Kulübünün Antrenörü Mehmet YÜMLÜ 68 Kg.da Türkiye Şampiyonu olan kızım Ebrü YÜMLÜ nün geçen yıl Yıldızlarda kazandığı Avrupa Şampiyonluğundan sonra bu seneki hedefide Gençler Dünya Şampiyonluğu dedi.

               16-22 ocak 2012 tarihleri arasında Alanyada düzenlenen Gençler Türkiye Şampiyonasına katılan sporcumuz Ebru YÜMLÜ 68 kg da şampiyon olmuştur.


                Milli sporcumuz aldığı başarılardan dolayı Başakşehirin gururu oldu. Başakşehir belediye başkanı Sayın Mevlüt UYSAL sporcumuzu makanmına kabul ederek  ödüllendirdi.


               Sporcumuzun antrenörü ve aynı zamanda babası olan Mehmet YÜMLÜ hocamız; Geçen yıl başakşehir ilçemize avrupa şampiyonluğunu yaşattığını, inşallah bu yılda Dünya şampiyonluğunu yaşatacağını belirtti. Bu doğrultuda başkanımızda Başakşehir ilçesindeki sporcularımıza her zaman desteklerinin devam edeceğinin temennisinde bulundu.


07:05:00
2012-02-23
Bu haber  2587  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle