İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


UĞUR AKTAŞ A AKSF DEN PLAKET.
Çin de 18-23 Ağustos tarihlerinde düzenlenecek Üniversite Olimpiyatları nda 75 kiloda Tekvando Milli Takımında Türkiye yi temsil edecek Mor-Beyaz Spor Kulübü sporcusu Uğur Aktaş a Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Zafer Öztürk tarafınd

               ASKF binasında düzenlenen plaket töreninde sporcunun bağlı bulunduğu Mor-Beyaz Spor Kulübü nün Başkanı Yaşar Pamuk ve Antrenörü Halil Öziş de hazır bulundu.

                 Mor-Beyaz Spor Kulübü Başkanı Pamuk, burada yaptığı konuşmada, kulüp olarak imkanları doğrultusunda sporcuları Uğur Aktaş a destek olmaya çalıştıklarını söyledi.                  Bu mücadelelerin çok zor şartlarda yürüdüğünü, maddi ve manevi desteğe ihtiyacı olduğunu herkesin bilmesini istiyorum diyen Pamuk, şunları kaydetti:                  Spor sadece futbol değil, tüm sporlara destek verilmesi gerekiyor. Ordu da başarılı olunacak spor branşları ile ilgili ben Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu nun önderliğinde spor kulüpleri ile toplantı yapılmasını istiyorum.


                    Valiliğimiz ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün de içinde olacağı bir toplantı olmalı. Dünyada, Türkiye de ve olimpiyatlarda başarılı olma şansımız yüksek olan branşlara eğilimlerinizi öneriyor ve sporcumuza başarılar diliyorum dedi.

                 Sporcu Uğur Aktaş ise tekvando ile 12 yıldır uğraştığını belirterek, Halil Öziş hocamla birlikte gecemizi gündüzümüzü birbirine katarak, ailemizden gerektiğinde ayrı kalarak bu spora emek veriyoruz diye konuştu.

                 Hedefinin Çin de düzenlenecek olan Üniversite Olimpiyatları nda mutlak madalya kazanmak olduğunu vurgulayan Aktaş, şöyle devam etti: 2006 yılında Vietnam da yapılan Dünya Şampiyonasına katıldım. İlk müsabakam olmasından dolayı bir sonuç getiremedik. 2007 yılında tekrar müsabakalara katılarak Türkiye Şampiyonu oldum. Daha sonra Uluslararası müsabakalarda derece yaptım. Daha sonra Avrupa Şampiyonası na katılmaya hak kazandım. Orada da Avrupa ikincisi oldum. Gençlerden büyüklere çıktığımda 2008 yılında tekrardan milli takıma girdim. İlk zamanlarda tabii ki zorluklar yaşadım. Büyüklerde belirli olgunluğa erişmek lazım. Tekrar büyüklerde Uluslararası müsabakalara katıldık. 3 yıl büyüklerde alışma dönemi oldu.


                  Bu sene milli takım seçmelerini kazanarak, Almanya da yapılan uluslararası müsabakalara katıldık. Orada da birinci oldum. Tekrar Üniversiteler Türkiye Şampiyonası nda birinci olarak Çin de yapılacak olan Üniversite Olimpiyatlar ına katılmaya hak kazandım. Hedefim şampiyon olmak. İnşallah ülkemize altın madalyayı getireceğiz.

              ASKF Başkanı Zafer Öztürk ise sporcuya başarılar dileyerek, kendisinden umutlu olduklarını dile getirdi.
20:24:00
2011-07-29
Bu haber  2661  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle