İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


AVUSTRALYA MİLLİ TAKIMINDA BİR TÜRK.
Mısır da yapılacak Dünya Gençler Tekvando Şampiyonası nda, Türk asıllı Aşkın Ovalı Avustralya adına dövüşecek.

Ovalı nın hocası Murat Eryürek, başkent Canberra da yapılan seçmelerde, 300 e yakın rakibini yenerek birinciliğe ulaşan Aşkın Ovalı nın, Avustralya Milli Takımına girmeye hak kazandığını söyledi.
Avustralya Milli Takımına seçilmekten mutlu olduğunu belirten Aşkın Ovalı, Buraya kadar geldiğime hala inanamıyorum. Ancak arkadaşlarım, hocam ve ailemin sayesinde çok çalışarak başarılı oldum, çok sevinçliyim dedi.

Tekvandocu bir aileden gelen Aşkın Ovalı, Avustralya Milli Takımına seçilmenin birçok aşaması olduğunu vurgulayarak, Bu kolay değil, önce kulüpler, sonra eyaletler, sonra da ülke genelinde yapılan bir çok yarışma sonunda, bu başarıya ulaşabiliyorsunuz diye konuştu.
Türkiye den teklif gelirse ne düşürsün- sorusuna ise Aşkın Ovalı, Gelecekte ne olacağını şimdiden kestirmek zor. Ancak burada rahatım iyi ise Avustralya da kalırım. Türkiye ye gitmemi gerektirecek bir durum olursa da giderim yanıtını verdi.

22:30:00
2012-02-20
Bu haber  2198  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle