İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


2. ULUSLARARASI TEKVANDO TURNUVASI İZMİR DE BAŞLADI.
Çiğli Belediyesi ile Türkiye Tekvando Federasyonu işbirliğiyle düzenlenecek 2. Uluslararası Tekvando Turnuvası, 16-18 Kasım tarihlerinde İzmir de yapılacak..
 

Çiğli Belediye Başkanı ve Tekvando Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Metin Solak düzenlediği basın toplantısında, İzmir in tanıtımı açısından önemli bir organizasyona ev sahipliği yapacaklarını, 2012 Londra Olimpiyatları nda Türkiye nin aldığı 5 madalyadan 2 sinin tekvandodan geldiğini hatırlattı.

Solak, tekvandonun çok başarılı sporcuların yetiştiği bir alan olduğunu belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü:
Diğer spor dalları arasında popülaritesini her geçen gün artıran tekvando, gelişen yapısıyla gençlerin ilgisini daha çok çekmeye başladı. Belediyemizin tekvando branşında yetişen sporcuları 12 yıldan fazla süredir yurt içi ve yurt dışında katıldıkları müsabakalarda önemli başarılara imza atarak bizleri gururlandırmaya devam ediyor. Biz de yaşadığımız bu sevdayı, İzmir e ve Çiğli ye hizmet etme sevdasıyla birleştirerek, belediyemize yakışır bir şekilde bugüne kadar Türkiye de özel turnuvalar kategorisinde yapılmış en büyük ve en kapsamlı tekvando organizasyona ev sahipliği yapmak istedik.

Halkapınar Spor Salonu nda 16-18 Kasım tarihlerinde düzenlenecek turnuvaya Türkiye den 163 kulübün yanı sıra yurt dışından da Azerbaycan, Irak, Bulgaristan, Danimarka, İran, Almanya ve Afganistan dan 11 ekip olmak üzere toplam 174 takım kayıt yaptırdı.

Mücadeleler, yıldızlar, gençler ve büyükler olmak üzere 3 kategoride yapılacak.
22:00:00
2012-11-16
Bu haber  3285  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle