İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


ANKARA 2012 GENÇLER KUPASI SONUÇLANDI.
Ankara Taekwondo İl Temsilciliğinin düzenlediği "Gençler Taekwondo İl Seçmesi Kupası" müsabakaları 14-15-16 Aralık 2012 tarihlerinde İsmet Iraz Taekwondo Spor Salonunda yapıldı. Şampiyonayı izliyen MHK Başkanı Aydın Akpınar ve MHK Başkan Yardımcısı Nur
ank_plaket

 


 


 


ANKARA GENÇLER KUPASI MÜSABAKALARI SONA ERDİ




Ankara Taekwondo İl Temsilciliğinin düzenlediği "Gençler Taekwondo İl  Seçmesi Kupası" müsabakaları 14-15-16 Aralık  2012 tarihlerinde İsmet Iraz Taekwondo Spor Salonunda yapıldı. Şampiyonayı izliyen MHK Başkanı Aydın  Akpınar ve MHK Başkan Yardımcısı Nurettin Avcı ya Ankara İl Temsilcisi Candemir Eyigün tarafından Plaket verildi. Müsabakalar sonucunda Genel Klasmanda ve Bayanlar Kategorisinde Mamak Bld.Spor Kulubü Birinci,Erkekler Kategorisinde ise Can Karakuşak Spor Kulubü Birincilik Kupasını kazandı.





GENEL KLASMAN:
1-MAMAK BELD.SPOR KLB
2-ANKARA BİRLİK TAEKWONDO SPOR KULUBÜ
3-KANKA TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ

 


BAYANLAR:
1-MAMAK BELD.SPOR KLB

2-ANKARA BİRLİK TAEKWONDO SK
3-KANKA TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ




ERKEKLER:
1-CAN KARAKUŞAK SPOR KLB DERNEĞİ
2-ÇANKAYA İKİZLER 2 SPOR KULÜBÜ
3 ANKARA BİRLİK TAEKWONDO SK

 


 


ank_gnc_1


 


 




ANKARA GENÇLER TAEKWONDO KUPASI MÜSABAKALARI


 





































GENÇ ERKEKLER


GENÇ BAYANLAR


45 KG


1-ATAKAN SARI TEN - İKİZLER TAEKWONDO


2-ULAŞCAN PINAROĞLU - KANKA TAEKWONDO


3-TALHA UBEYDE ŞİRİN - MALİYE MİLLİPİYANGO


4-OSMAN MERT - MALİYE MİLLİPİYANGO


42 KG
1-NAZLICAN AKYURT - ANKARA BİRLİK TKD


2-ELİF ÖZGE AKKAYA - POLAT TAEKWONDO


3-BETÜL KARAHASANOĞLU - ÖZCAN TKD


4-AYŞENUR DİNÇ - LEOPAR TAEKWONDO


48 KG


1-A.BURAK ŞAHİN - MALİYE MİLLİPİYANGO


2-CEMİL ULUYILMAZ - LEOPAR TAEKWONDO


3-MELİH SADETTİN ŞAHİN - ANIL SPOR


4-ÖMER ÖZCAN - MALİYE MİLLİPİYANGO


44 KG  
1-ELİF KIVRAK - MAMAK BELEDİYESİ

2-PINAR GEDİK ANIL SPOR KULÜBÜ    
3-     
3-

51 KG


1-DOĞUKAN ÖZTÜRK - FERDİ


2-GÖKAN ABAZ - CAN KARAKUŞAK


3-ERCAN ÇETİNKAYA - YİĞİT SPOR KULÜBÜ


4-YUSUF CAN KARABULUT - MAVİŞ TAEKWONDO


46 KG


1-RÜMEYSA NUR YİĞİTTEKİN - ANKARA BİRLİK


2-TUĞÇE AVCI - ÖZCAN TAEKWONDO


3-ŞAHENDE KÖNYELER - ANIL SPOR


4-RUHAT AKALIN - ANKARA ÇINAR GSK

55 KG
1-SADETTİN ÖZTÜRK - MAMAK BELEDİYESİ

2-ALİŞAN YILDIRIM - ÖZCAN TAEKWONDO   
3-HÜSEYİN OZAN ŞİMŞEK - MALİYE MİLLİPİYANGO
3-FURKAN ÇUHADIR - SİNCAN GS İLÇE STAR SPOR KLB

49 KG
1-EYLÜL BALIKÇI - POLAT TAEKWONDO


2-HATİÇE DEMİREL - MALİYE MİLLİ PİYANGO


3-SEVİLAY DAŞ - MALİYE MİLLİ PİYANGO


4-RÜMEYSA ÇİÇEK - MARAŞAL TAEKWONDO


59 KG


1-GÖKHAN ERCAN - KARADENİZ GÜCÜ


2-ALİ TUTUŞUK - ANKARA TAEKWONDO


3-M.ÜMİT BEKTAŞ - KEÇİÖREN BAĞLUM


3-BATUHAN ÜNAL - LEOPAR TAEKWONDO

52 KG    
1-EDANUR KÖROĞLU - KARTAL TAEKWONDO

2-AYSUN SAFİNAZ EKMEKÇİ - KANKA TAEKWONDO
3-ÖZLEM ESEN - KANKA TAEKWONDO  
3-SEMANUR KÖSE - ANKARA BİRLİK TKD
63 KG
1-GÖKHAN DEMİR - İKİZLER TKD

2-ZABİT ARSLAN - İKİZLER TAEKWONDO  
3-MÜRSELCAN AYDOĞDU - FERDİ    
3-YASİN ERKMEN - ANKARA BİRLİK TKD

55 KG


1-HİLAL MERVE ÇAVUŞ - ANKARA TAEKWONDO


2-FERHAN ARSLANTAŞ - AVRUPA SPOR MRKZİ


3-SEDA KOÇAK - ANIL SPOR MERKEZİ


4-HÜLYA SEYMEN - KANKA TAEKWONDO


68 KG


1-ERAY TOPÇU - CAN KARAKUŞAK


2-EMRE SEZGİN - ANKARA BİRLİK TKD


3-AHMET ALİ DİNÇ - LEOPAR TAEKWONDO


4-SERHAT AŞCI - ANKARA ÇINAR GSK

59 KG     
1-AYŞEGÜL YEĞEN - KANKA TAEKWONDO

2-ASLIHAN TAŞDEMİR - MALİYE MİLLİ PİYNGO
3-GÖZDE AKBAYIR - ÖZCAN TAEKWONDO  
3-HİKMET NUR DURAK - FERDİ

73 KG


1-İLKKAN GÜNER - CAN KARAKUŞAK


2-DOĞUKAN ÖZTÜRK - ANKARA ÇINAR GSK


3-MURAT ÖZLÜ - KANKA TAEKWONDO


4-AHMET SABRİ YAĞMUR - AKADEMİK DÖVÜŞ SANATLARI

63 KG    
1-BÜŞRA AYVA - MAMAK BELEDİYESİ

2-GÜLŞAH ALPTEKİN KANKA TAEKWONDO  
3-BEYZANUR YIKAR ANKARA BİRLİK TKD  
3-GAMZE TOPAL ANKARA BİRLİK TKD
78 KG
1-RAMAZAN E.AKSAKAL - ANKARA BİRLİK

2-MUHAMMED AKKUŞ - MAMAK BELEDİYESİ   
3-YASİN ALIÇ - MAMAK BELEDİYESİ  SK
3-MEHMET CAN ÜNAL - ÖZEL OLİMPİYAT SK

68 KG BAYANLAR


1-ŞEHRİBAN AYDINLI - MAMAK BELEDİYESİ


2-İREM SOYDAN - MAXSİMUM TAEKWONDO


3-


3-


+78 KG


1-BÜNYAMİN YAŞAR DURSUN - SEÇKİNLER SK


2-CANBERK ÖNTAŞ - AKADEMİK DÖĞÜŞ SAN.


3-UMUT CAN ARAÇ - ANKARA BİRLİK TKD


4-MURAT ÇOŞKUN - AKADEMİK DÖĞÜŞ SAN.


+68 KG


1-MERVENUR EVCİ - ANIL SPOR


2-EDANUR SUNGUR - LEOPAR TKD


3-NERGİS İMAN - KANKA TAEKWONDO


4-SELVİ DEMİRCİ - MAMAK BLD.


 




06:42:00
2012-12-17
Bu haber  2880  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle