İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


ÜMİTLER ŞAMPİYONASI 2013 SONUÇLANDI.
Taekwondo İl Temsilciliğimizin 2013 yılı faaliyet programında yer alan Ümitler (Bay-Bayan) Taekwondo İl Birinciliği müsabakaları 12-13 Ocak 2013 Tarihinde Sarıyer Spor Salonunda Yapıldı. Müsabakalara 39 kulüpten 188 erkek, 72 bayan toplam 260 sporcu katıl

Taekwondo İl Temsilciliğimizin 2013 yılı faaliyet programında yer alan Ümitler (Bay-Bayan) Taekwondo İl Birinciliği müsabakaları 12-13 Ocak 2013 Tarihinde Sarıyer Spor Salonunda Yapıldı. Müsabakalara 39 kulüpten 188 erkek, 72 bayan toplam 260 sporcu katılmıştır.

Sonuçlar
Resimler
















































































































































































































































































































































































































BAYANLAR


ADI SOYADI


KULÜBÜ


46 Kg


1


DİLAN ONUR


BAĞCILAR BELEDİYESİ SK


2


BÜŞRA GENÇ


İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.


3


SELİN POMAK


BAYRAMPAŞA YILDIZLAR SK


4


MERVE NUR  PARLAK


EGEMEN İHTİSAS SPOR KULÜBÜ


49  Kg


1


İLKNUR ATA


TUZLA BLD SPK


2


BURCU ÖZKAN


CİHAN SPOR KULÜBÜ


3


BÜŞRA NUR TELLİ


BAĞCILAR BELEDİYESİ SK


4


DERYA KARGIN


İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.


53 Kg


1


ŞAFAK NOYAN


FERDİ


2


KÜBRA DAĞLI


ATİKALİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ


3


TUĞBA BATAR


SARIYER BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ


4


SONGÜL İLK


İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.


57  Kg


1


BÜŞRA ESKİ


BAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ


2


ELİF BEKİL


BAĞCILAR BELEDİYESİ SK


3


EMİNE YALÇIN


İST.YAVUZ SPK.


4


PELİN KURNAZ


YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KLB.


62  Kg


1


KÜBRA SARISOY


BAYRAMPAŞA YILDIZLAR SK


2


BUKLE BÜŞRA DEMİR


BÜYÜKÇEKMECE TAEKWONDO İHTİSAS KULÜBÜ


3


NADİDE ORTAÇ


ÖZDEMİR TAEKWONDO İHTİSAS KULÜBÜ


4


BÜŞRA GÜDEN


AYTAN  SPOR KULÜBÜ


67 Kg


1


EBRU KESKİN


İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.


2


ÖZNUR CÜRE


SARIYER BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ


3


RABİA FEYİZOĞLU


SANCAKTEPE BİRLEŞİM GENÇLİK VE SK.


4


İPEK ÇELİK


BAYRAMPAŞA YILDIZLAR SK


73 Kg


1


EBRU YÜMLÜ


İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.


2


EDA GÜLDÜ


ÖZTAŞ SPOR KULUBÜ


3


ECEHAN GÜNEŞ


GAZİOSMANPASA KUVVET İ.H.T


73+  Kg


1


HİLAL ARSLAN


MALTEPA BEL. SK


2


MELEK ÖZDEMİR


KOREDO SPORCU GELİŞİM OKULU


3


YAĞMUR AKGÜN


ÇELİK TAEKWONDO İHT SPOR KULÜBÜ


ERKEKLER


ADI SOYADI


KULÜBÜ


54 Kg


1


RAMAZAN İSHAK TÜRKSAYAR


TUZLA BLD SPK


2


MUCAHİT KEÇELİ


EGEMEN İHTİSAS SPOR KULÜBÜ


3


EMRE UÇAR


FATİH KOLEJİ SK

4 MUHAMMED VEHBİ KARDEŞ

TUZLA BLD SPK


58 Kg


1


EMRE ERSÖZ


RUMELİKAVAGI SK


2


MERTCAN ALTUN


ÖZTAŞ SPOR KULUBÜ


3


İBRAHİM ÇETİNOĞLU


TUZLA BLD SPK


4


YUNUS EMRE KARTAL


EGEMEN İHTİSAS SPOR KULÜBÜ


63 Kg


1


ANIL FATİH ATAĞ


SARIYER BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ


2


EMRE TANKUT SARI


FERDİ


3


EMRE YURTSEVEN


GAZİOSMANPASA KUVVET İ.H.T


4


KARANİ ARAS


İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.


68 Kg


1


ERKAN BAŞ


YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KLB.


2


KÜRŞAT MORKOÇ


BAĞCILAR BELEDİYESİ SK


3


KAAN TOK


TUZLA BLD SPK


4


GÖKHAN GÖKMEN


YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KLB.


74 Kg


1


BERK DÜZ


YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KLB.


2


MUHAMMET YETİM


İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.


3


UFUK KÖKSALDI


ÇELİK TAEKWONDO İHT SPOR KULÜBÜ


4


MUSTAFA AKSOY


İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.


80 kg


1


UĞURCAN LAÇİN


BAĞCILAR BELEDİYESİ SK


2


NUH HÜSEYİN YAZICI


BAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ


3


BAKİ SIVCAK


İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.


4


ABDÜLKADİR KABİL


BÜYÜKÇEKMECE TAEKWONDO İHTİSAS KULÜBÜ


87 Kg


1


MUHAMMED ALİ RENÇBER


BAĞCILAR BELEDİYESİ SK


2


CEMALCAN ZİLEK


BAĞCILAR BELEDİYESİ SK


3


YAŞAR KAAN EKŞİOĞLU


YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KLB.


4


ENGİN GÖÇMEN


FATİH KOLEJİ


87+ Kg


1


FURKAN ÜNAL


BAĞCILAR BELEDİYESİ SK


2


HAMZA TERZİ


İST.YAVUZ SPK.


3


EMRE DÖNMEZ


KÜÇÜKÇEKMECE CANKILIÇ SPOR KULÜBÜ


4


ŞAHİN BAYER


BAĞCILAR BELEDİYESİ SK




06:03:00
2013-01-13
Bu haber  2723  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle