İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR İÇİN YARDIM TURNUVASI
Almanyanın Pforzheım şehrinde ülkemişzi başarıyla temsil eden İbrahim Sönmezateş 12 Mayıs 2013 tarihinde hayata geçirmeyi planladıgı "Taekwondo İnsani yardım turnuvası"nın hazırlıklarına başladı.

Almanya da Lösemi Hastası Çocuklar İçin Yardım Turnuvası
 

Almanyanın Pforzheım şehrinde İbrahim hocamız 12 Mayıs 2013 tarihinde hayata geçirmeyi planladıgı Taekwondo İnsani yardım turnuvasının hazırlıklarına başladı.Daha önce 2011 ve 2012 yıllarında başarıyla gerçekleştirilen ve elde edilen yaklaşık 15.000 Euronun yardıma muhtaç insanlara belgelerle ulaştırılan turnuvanın ardından bu yıl hedef Lösemi hastası Çocuklara yardım.


“YAŞAMAK O KADAR GÜZEL Kİ!”

Lösemi ve kanser gibi hastalıkların tedavi süreci oldukça zor bir dönemdir. Yetişkinlerin bile baş etmekte güçlük çektiği bu süreçte çocuklarımız iğneler, ilaçlarla, hastanelerde, hastane odalarında bütün çocukluğunu geçiriyor.

Onlar bizim kahramanlarımız. Ve kahramanlara özel bir turnuvayı hak ediyorlar. İşte bu yüzden, 12 Mayıs da bu Taekwondo turnuvasını düzenliyor ve  bu vasıtayla onların sorunlarına dikkat çekmek istiyoruz.


Düzenlenecek olan bu insani yardım turnuvasında  Taekwondonun maddiyetten uzak manevi degerleride oldugunu ,sporun dostluk, kardeslik, hümanist baglarla insanlara yardım etmek için bir araç olabilecegini herkese  bilinçlendirmeyi hedefliyoruz.Ve tabiiki bu turnuvayla  lösemili çocuklar ve ailelerini mutlu etmeyi ve onlara  “YAŞAMAK O KADAR GÜZEL Kİ!”demelerini amaçlıyoruz.

Turnuvada elde edilecek gelir Almanya da faaliyet gösteren Almanya Lösemi ( Kan kanseri) kök hücre  yardım  kurumu (DKMS) ve turnuva gününe kadar seçilecek yardıma muhtaç insanlara dagıtılacak.
Almanya dan sevgiler, selamlar

İbrahim Sönmezateş
 
 
 
losemi_3
 
 
 
 
losemi_4
 
 
 
 
losemi_2
 
 
 
 

ibrahimsonmezates_koyuncuspor
06:04:00
2013-01-24
Bu haber  1642  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle