İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


ESKİŞEHİR DE GELİŞİM KAMPI
Eskişehir Taekwon-Do su hafta sonu İstanbul, Kocaeli ve Sakarya illerinden gelen takımların katılımıyla 2 günlük bir kamp geçirdi.

Eskişehir Taekwon-Do su hafta sonu İstanbul, Kocaeli ve Sakarya illerinden gelen takımların katılımıyla 2 günlük bir kamp geçirdi.


Eskişehir den Kamer, Esyıldırım, Odunpazarı, Sarar, Osmangazi kulüplerinin katıldığı gelişim kampına İstanbul dan Özdemirspor, Kocaeli nden Derince ve Kocaeli Salon sporları ve Sakarya dan Atakanspor kulüpleri ile yaklaşık 200 sporcu birbirleri ile antrenman yapma fırsatı buldu.


Yaklaşan Genç ve Yıldızlar Türkiye Şampiyonaları öncesi sporcularının son durumlarını belirleme ve eksiklerini giderme niteliği taşıyan kampta yıldız ve genç sporculara ağırlık verildi.


Taekwon-Do Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Alaattin Çoban ın da iştirak ettiği kampta sporcular birbirleri ile antrenman müsabakası yapma fırsatı buldu. Çoban ziyaretinde sporculara yaptığı konuşmada "bizim sporculuk yaptığımız dönemlerde antrenör bulabilirsen salon yoktu, salon varsa antrenör yok ya da eksikler çoktu ama şimdi öyle değil, her türlü imkan fazlası ile var ve bunu iyi değerlendirin arkadaşlar" şeklinde konuştu.


  
06:53:00
2013-04-24
Bu haber  2346  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle