İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


OSMANGAZİ SPOR İLK TOPLANTISINI YAPTI.
Yeni kurulan ve Taekwon-Do, Yüzme, Badminton, Voleybol ve Wushu branşlarıyla iddialı bir şekilde başlayan Osmangazi Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü, İsmail Altınkaynak başkanlığında çalışmalarına başladı.

OSMANGAZİ SPOR İLK TOPLANTISINI YAPTI


 


Yeni kurulan ve Taekwon-Do, Yüzme, Badminton, Voleybol ve Wushu branşlarıyla iddialı bir şekilde başlayan Osmangazi Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü, İsmail Altınkaynak başkanlığında çalışmalarına başladı.


Voleybol da deneyimli antrenör Hülya Karataş, Badminton da Nihat Horasan, Taekwon-Do da Mehmet Serdar Çakmak ve Abdullah Turhan ve Wushu da Ayşenur Danabaş ı göreve getiren Başkan İsmail Altınkaynak Eskişehir de ses getirecek başarılara imza atmak için kolları sıvadıklarını belirtti.


Yönetiminde Eskişehir in başarılı yöneticileri Hasan Hüseyin Köksal ve Musa Karadaş a da görev veren Kulüp Başkanı İsmail Altınkaynak hedeflerini yüksek belirlediklerini belirterek "amacımız ilimiz ve Osmangazi mahallemizde bulunan çocuk ve gençlerimize spor yaptırmak. Bu çocuklar spor salonlarına çekilmeli ve onlar için imkanlar oluşturulmalı. Biz bu imkanları vermek için çalışmalarımıza başladık" şeklinde konuştu. 
22:36:00
2013-05-10
Bu haber  1593  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle