İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


CEM HOCAMIZ MALATYA DA.
İstanbul Maltepe Koredo Spor Kulübünün başarılı Antrenörü Cem UYMAK Hocamız Hapkido Seminerine katılmak için Malatya ya gitti.
6-7-8- Ağustos tarihlerinde 7. Uluslararası Hapkido Hakemlik ve Antrenörlük seminerine katılmak için Malatya ya gitti. 
Çok güzel bir ortamda geçen seminere katılım oldukça yoğundu.. Darende Belediye Başkanı , Garnizon Komutanı , Darende Kaymakamı, Gençlik ve spor İl Müdürü ve Bakan Ali Babacan da Şampiyonayı izledi.. Seminerin ardından Hapkido şampiyonası yapıldı..Nuncakhu ve yelpaze gösterileride yapıldı..  Şampiyonayı yerel televizyon kanallarının yanısıra TRT 2 de yayınladı..

 

         Hapkido feredasyon başkanı Şükrü Kınataş Antrenör ve sporcuları Hasan Gazi türbesi , Somuncubaba türbesi ve Darende Şelalesini gezdirdi.. 


 


 
21:10:00
2010-08-10
Bu haber  2395  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle