İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


CEM HOCA HAPKİDO SINAVINI YAPTI.
Türkiye’de yavaş yavaş yayılmaya başlayan Hapkido sporu yapılan kuşak sınavları ve dan sınavları ile sporcular yetiştiriyor.

    Gop Avrasya Spor Kulübünün Aralık Ayı Sınavını yapan Cem Hoca öğrencilere teknik bilgiler verdikten sonra sınavını bitirdi. Gaziosmanpaşa Avrasya Spor Kulübü hem Taekwondo hemde Hapkido sporlarında öğrenci yetiştiriyor.


 


     Cem Hoca Mayıs ayında yaptığı çalışma ile Avrasya Spor Kulübünde Hapkido branşını başlattı. Avrasya Spor Kulübünde Hapkido derslerini Cem Hocanın yetiştirdiği Yasin ERDOĞAN vermektedir.


 


Cem Hoca: Hapkido içerik olarak çok dolu bir spor. Spor salonlarına renk katabilecek, alternatif olarak sunulabilecek bir spor. Orta yaş gurubunun rahatlık ile yapabileceği ve yaparken de eğlenebileceği bir spor.


 


 Kendi salonumda 38- 40 - 50 – 53 yaşlarında hapkido yapan sporcularım var. Bu yaş gurubuna taekwondo yaptırmak zor olur. Korenin sporu olması taekwondo antrenörleri için büyük bir avantaj. Bu avantajı değerlendirmek isteyen tüm antrenörlere yardımcı olabilirim. Dedi.


     


 
06:22:00
2010-12-22
Bu haber  2927  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle