İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


HAPKİDO GEBZEDE ..
Sezai Türkeşin kuruluşunu yaptığı Kocaeli Gebze de bulunan (TEV) Türkiye Eğitim Vakfı na ait olan Lisede Hapkido çalışmaları başladı. .

5 senedir Hapkido branşına çok emek veren ve hapkidonun türkiyede yayılmasında emeği geçen Cem Hoca , TEV lisesinde hapkido çalışmalarına başladı..

 

Yaklaşık 30 kişilik bir gurupla çalışmalar devam ediyor. Öğrenciler tarafından araştırılan ve okulda çalışılmasını istenen hapkido sporunu Cem Hoca çalıştıracak..

 

Cem Hoca: 21 senedir taekwondo yapıyorum. Hapkido çok güzel ve zevkli bir spor. Çok yakında hapkido Türkiye de olması gereken yere çıkacaktır. Ben Hapkido branşının ülkemde yükselmesi için elimden geleni yapıyorum.

 

Gebze deki TEV Lisesinden çağırdılar ve anlaşma sağladık. Bu okula gidip gelmen yaklaşık 80 km . İstanbul şartlarında 80 km uzun bir mesafedir. İstanbulda yaşayan çok iyi bilir. Yalnız üzerime düşen görevi yapmak için mesafeler engel olamaz. Dedi.

 

 

 

 
07:02:00
2012-10-14
Bu haber  3474  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle