İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


SEMİNER SONA ERDİ.
Türkiye dünyadaki diğer ülkelerden spor kültürü olarak biraz geri planda kalıyor. Bu spor bilinci farklı spor branşlarında federasyonların kurulması ile daha üst seviyeye çıkacaktır.

Türkiye dünyadaki diğer ülkelerden spor kültürü olarak biraz geri planda kalıyor. Bu spor bilinci farklı spor branşlarında federasyonların kurulması ile daha üst seviyeye çıkacaktır.
            Bu amaçla 2012 yılında  Türkiye Jujitsu ve Brezilya Jiujitsu Federasyonu Kayseri de kuruldu. Federasyon Başkanı Orhan ÖZAKTI Hoca bu branş ile ilgili ilk bilgilendirme seminerini verdi. 22-23 Mart tarihleri arasında Kayseri de yapılan bilgilendirme seminerine ilgi büyük oldu. 30 ilden 140 antrenörün katıldığı seminerin birinci gününde Antrenör Feridun SÜLEYMANİ Jujitsu branşını , ikinci gününde ise Antrenör Burak Değer BİÇER Brezilya Jiujitsu branşını tanıttı. Teknik taktik ve antrenman bilgisi verildi.
            Bu seminer için özel davetle çağrılan Ninbudo Aikijutsu Federasyonu , Federasyon Başkanı Zibel SAYDAN ve Yönetim Kurulu üyesi Cem UYMAK 18 kişilik antrenör kafilesi cumartesi sabahı Kayseri’ye geldi.
            Bilgilendirme semineri sonrası diplomalarını alan antrenörler ve kafileler illerine döndüler.
05:06:00
2013-03-28
Bu haber  1236  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle