İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


SEMİNER İSTANBUL
Kore Sporları Federasyonunun bünyesindeki branşlar olan HAPKİDO, HANKİDO ve HANKUMDO (Kılıç) sporlarının eğitim semineri yapılacaktır.

Seminer İSTANBUL


Kore Sporları Federasyonunun bünyesindeki branşlar olan HAPKİDO, HANKİDO ve HANKUMDO (Kılıç) sporlarının eğitim semineri yapılacaktır. Semineri Kore Sporları Federasyonu adına Cem UYMAK Hocamız organize etmiştir.


Merkezi Hollanda da bulunan Avrupa HKD Federasyonu ile Kore Sporları Federasyonu nun yaptığı sözleşme gereği Türkiye de bu sporların antrenör ve hakem eğitimi, seminerler, müsabakalar ve sınavları yapılabilecektir. 


22-23 Haziran tarihinde Kartal Bedri Rahmi EYÜPOĞLU İ.Ö.O Kapalı Spor Salonunda yapılacak olan semineri Avrupa HKD Federasyonunda Klaas BARENDS ve Mustafa FİDANCI verecektir.


1.gün Hankido sistemi ve teknikleri , 2.gün Hapkido ve Hankumdo (Kılıç) teknikleri çalışılacaktır. Seminer sonunda katılımcılara sertifikaları verilecektir.


Seminer Bilgi ve katılmak için: 0538 651 87 80 / Cem UYMAK00:37:00
2013-06-05
Bu haber  2470  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle