İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


TAEKWONDO DA YENİ PROGRAM
Bildiğiniz gibi taekwondo sporu sadece ayak ile yapılan savunma sporudur. Ülkemizde Taekwondo daha çok eğlence sporundan müsabaka sporuna doğru gitmiştir

Taekwondo da Yeni Program


Bildiğiniz gibi taekwondo sporu sadece ayak ile yapılan savunma sporudur. Ülkemizde Taekwondo daha çok eğlence sporundan müsabaka sporuna doğru gitmiştir.


Spor salonlarınıza müsabık olmak için değil de eğlenmek ve spor yapmak için gelen bir çok çocuk vardır. Herkes den müsabık olmasını beklemek haksızlıktır.


Kore Sporları Federasyonu olarak hazırladığımız yeni antrenman programı uygulamış olduğunuz antrenman sistemini daha eğlenceli hale getirecektir. Antrenmanda çocuklar ne kadar eğlenirse o kadar uzun süre  sizinle çalışmak isteyeceklerdir. 


HANKUMDO (kılıç) sporunun içinde yer alan Sünger Kılıç Müsabakası nı Taekwondo ve diğer sporların antrenman sonuna ekleyebilirsiniz. Bu programla çocuklar hem eğlenirken hem de refleks, kondüsyon, oyun kurma becerileri de gelişecektir.


Konu ile ilgili bilgi için Cem UYMAK : 0538 651 87 80 nolu telefonu arayabilirsiniz. Salonlarınızda programın tanıtılması için ücretsiz uygulama yapabiliriz. 

 
05:47:00
2013-07-11
Bu haber  2654  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle