İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


YILDIZLAR GELİŞİM KAMPI
Federasyonumuzun 2012 yılı faaliyet programında yer alan Yıldızlar Gelişim Kampı 07-22 Ocak 2012 tarihleri arasında Antalya da yapılıyor.Gelişim Kampı, 81 ilden seçilen yıldızlar kategorisindeki sporcuların katılımıyla gerçekleşiyor. Kampta sporcular disiplinli ve programlı bir şekilde aldıkları teroik ve pratik derslerle kapasitelerini geliştirirken, yaptıkları kyorougi ve poomse idmanları ile de teknik becerilerini üst seviyeye çıkarıyorlar.

Gelişim Kampı öncesi Milli Takımlar Teknik Direktörü Ali Şahin kampta görevli antrenör ve eğitmenlere verdiği seminer ve brifing ile kamptan beklentilerini anlatırken, kamp programı ve uygulamalar hakkında bilgiler verdi.

Devam eden "Gelişim Kampı" nda antrenör ve eğitmenler sporcuların gerçek birer yıldız olmaları için bütün bilgi ve birikimleirni sporculara katarıyorlar.

Kampı ziyaret eden Türkiye Taekwondo Federasyonu Asbaşkanı Oktay Duymaz, hem çalışmaları denetledi hem de yıldız sporcularla buluştu. Konuşmasında sporcuları yetiştirip buraya gönderen anne ve babaları ile onların gelişiminde büyük emekleri bulunan antrenörlerine teşekkür eden Asbaşkan, gelişim kampının çok güzel ve verimli geçtiğini büyük bir memnuniyetle gördüğünü ve bu yüzden kampta görevli antrenör ve eğitmenlere de teşşekür ettiğini söyled. Federasyonun bütün kaynaklarının sporcuların emrinde olduğu ve hepsinden ileride çok büyük başarılar beklediğini dile getirerek konuşmasını bitiren Duymaz, yıldız sporculardan büyük alkış aldı.


Fotoğrafların büyük hali için üzerlerine tıklayınız.
04:35:00
2012-01-14
Bu haber  2209  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle