İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


KAMUOYUNA ÖNEMLİ AÇIKLAMA
Türkiye Taekwondo Federasyonu kamuoyuna önemli bir açıklama yayınladı.
Kamuoyuna Önemli Açıklama

16-22 Ocak tarihleri arasında Alanya’da yapılan Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası’nda yaşanan bir olay ile ilgili medyaya yansıyan ve gerçekle ilgisi olmayan haberleri üzülerek okuduk.

Türkiye Taekwondo Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Başkan Yardımcısı Nurettin Avcı’nın bir antrenörün üzerine yürüdüğü, hatta bununla da kalmayıp o antrenörü yumrukladığı, Doğan Haber Ajansı tarafından abonelerine servis edildi. Oysa Sayın Avcı, kamera kayıtlarında da görüldüğü gibi, çıkan tartışmayı yatıştırmak ve tarafları sakinleştirmek için büyük bir gayret göstermektedir.

Ne saha içinde, ne de tribünlerde bir yumruklama olayı da yaşanmamıştır. Taekwondo sporunun felsefesinde de zaten insanlara saygı, sevgi ve hoşgörü vardır. Olayda fevri davranışlar içerisinde olan antrenör ve onun tribündeki arkadaşlarıdır. Buna rağmen MHK üyemiz Sayın Nurettin Avcı’nın maksatlı olarak öne atılması, haksız yere suçlanması biz Taekwondo ailesini fazlasıyla üzmüştür.

Bu konuda Doğan Haber Ajansı’nın gerekli düzeltmeyi yapacağına inanıyor, tüm spor kamuoyunun da doğru bir şekilde aydınlatılmasını bekliyoruz. Saygılarımızla.

Türkiye Taekwondo Federasyonu23:15:00
2012-02-10
Bu haber  1492  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle