İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


AVRUPA KULÜPLER ŞAMPİYONASI
Türkiye Taekwondo Federasyonu 9-13 Ocak 2013 tarihleri aradında Yunanistan da yapılacak olan Avrupa Kulüpler Taekwondo Şampiyonası na katılım şartlarını açıkladı.Türkiye Taekwondo Federasyonu 9-13 Ocak 2013 tarihleri aradında Yunanistan da yapılacak olan Avrupa Kulüpler Taekwondo Şampiyonası na katılım şartlarını açıkladı.


1. 2012 yılı Türkiye Kulüpler Şampiyonası nda Büyükler kategorisinde ilk 5 sırada yer alan veya Şampiyonaya katılmak isteyen ancak sporcu kadrosu federasyonca yeterli görülen kulüpler.

2. Gençler ve Yıldızlar kategorilerinde Avrupa Kulüpler Şampiyonasına katılmak isteyen Türkiye Ferdi Gençler ve Yıldızlar Taekwondo Şampiyonalarında genel klasmanda kategorilerinde ilk 5 sırada yer alan kulüpler.

GENÇLER ERKEK
1-İstanbul Bahçeşehir Belediyesi SK.
2-İzmir Büyükşehir Belediyesi SK.
3-İstanbul Yavuz SK.
4-Kayseri Kaski SK.
5-İzmir Konak Belediyesi SK.
5-Ankara EGO SK.

GENÇLER BAYAN

1-Bilecik Osmaneli SK
2-İstanbul GOP SK
3-Ankara Ego SK
4-Ankara Kanka SK.
5-Samsun Feza Koleji SK.

YILDIZLAR ERKEK
1-Ankara Birlik SK.
2-Adana Akdeniz SK.
3-İzmir Büyükşehir Bel.SK.
4-Konya Meram Bel.SK.
5-İzmir Korean SK.
5-İzmir Konak Bel.SK.

YILDIZLAR BAYAN
1-Meram Belediye SK.
2-Ankara Kanka SK.
3-Bilecik Osmaneli SK.
4-İstanbul Cihan SK.
5-Ankara Gazi Üni. SK.

3. Katılma Şartlarına uyan Şampiyonaya katılacak kulüplerin Türkiye Taekwondo Federasyonuna katılacakları kafile listesi ve resmi yazı ile birlikte federasyona müracaat etmeleri gerekmektedir.

4. ETU tarafından belirlenen şampiyonaya katılımcı sporcu sayısının 2000 ile sınırlı olmasından dolayı kulüplerin başvuru listelerini Şampiyonaya resmi kayıt yapılabilmesi için engeç 14 Aralık 2012 tarihine kadar Türkiye Taekwondo Federasyonu’na ulaştırması gerekmektedir.

5. WTF Lisansı için gerekli olan Kukkiwon Dan Belgesine sahip olmayanların Federasyonumuza kulüp sporcu listesi ve Türkiye Taekwondo Federasyonu 05000004 nolu hesabına sporcu başına 70,00 TL yatırıldığına dair banka dekontu ile başvurmaları gerekmektedir.

6. Dünya Taekwondo Federasyonunun şampiyonaya katılım şartlarından biri olan WTF lisansını, tüm kulüp sporcularının Yunansistan’a gittiklerinde akreditasyon işlemleri sırasında sporcu başına 1(bir) yıllık kart ücreti olan 30,00 Euro ödeyerek çıkartmaları gerekmektedir. Ayrıca; 2012 yılı için WTF lisansı bulunan sporcuların da 2013 yılı için sporcu başına 1(bir) yıllık kart ücreti olan 30,00 Euro ödeyerek WTF lisanslarını yenilemeleri gerekmektedir

7. Şampiyonaya katılacak kulüpler tüm masraflarını kendi imkanları ile karşılayacak olup; pasaport ve vize işlemlerini kendileri yapacaklardır.

8. ŞAMPİYONANIN ÖDÜL SİSTEMİ:
FERDİ: Yıldızlar, Gençler ve Büyükler kategorilerinde1. 2. ve 3.(2tane) olarak ferdi madalya verilecektir.
KULÜP: Yıldızlar, Gençler ve Büyükler kategorilerinde1. 2. ve 3.(2tane) olarak kulüplere kupaları verilecektir.
ÜLKE: İlk 4’e giren ülkelere kupaları verilecektir.

9.Ayrıca Kulüp olarak il üç dereceye giren kulüpler Spor Genel Müdürlüğünün Ödül Yönetmeliğine göre ödül almaları için teklif edileceklerdir.

NOT: Avrupa Kulüpler Taekwondo Şampiyonasına Kulüpleri adına katılan sporcular Milli sayılmadıkları için Millilik Belgesi verilmeyecektir.
06:52:00
2012-12-05
Bu haber  1558  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle