İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


PROF.DR.HAKKI GÖKBEL İN ZİYARETİ
Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Hakkı Gökbel, Türkiye Taekwondo Federasyonu nu ziyaret etti.Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Hakkı Gökbel, Türkiye Taekwondo Federasyonu nu ziyaret etti.

Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Hakkı Gökbel:

“ÜNİVERSİTE OLARAK TÜRK SPORUNUN HİZMETİNDEYİZ”


Federasyon başkanlığı seçimlerinin ardından tekrar delegelerin desteğini alarak görevlerini sürdürme başarısı gösteren Taekwondo Federasyonu Başkanı Yrd. Doç. Dr. Metin Şahin ve Halter Federasyonu Başkanı Doç.Dr.Hasan Akkuş’u Ankara’da makamlarında ziyaret eden Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hakkı Gökbel, Türk sporuna hizmet etmek için hazır olduklarını söyledi.

Üniversite olarak Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu’nu Fakülte’ye dönüştürmek istediklerine dikkat çeken Prof.Dr.Hakkı Gökbel, “Böylece hem daha fazla bölüm açılacak, hem de kapasitemiz daha da büyüyecek. Bilimle spor, ayrılmaz bir bütün aslında. Hayatımın yaklaşık 20 yılını ‘Spor Fizyolog’u olarak geçirmiş biriyim. Bu nedenle sporun hep içinde oldum” dedi.

Taekwondo ve Halter Federasyonu Başkanlarının tekrar görevlerine seçilmelerini kutlamak için ziyaret ettiğini ifade eden Rektör Gökbel, “Onların başarıları, bizim de başarımız” diye konuştu.

Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Hakkı Gökbel’in kendilerini ziyaretlerinden büyük mutluluk duyduklarını belirten Başkan Metin Şahin, şunları söyledi:
“Ben, Selçuk Üniversitesi mensubu olmaktan büyük onur duyuyorum. Rektörümüz, bilimin sporun ayrılmaz bir parçası olduğunu bilen bir insan. Taekwondo’nun Londra Olimpiyatları’ndaki büyük başarısında Rektörümüzün de desteği vardır. Selçuk Üniversitesi sadece bugünler için değil geleceğe de katkı yapacak yatırımlar yapıyor. Türk sporuna desteklerinden ötürü Sayın Gökbel’e teşekkür ediyorum.”

Halter Federasyonu Başkanı Hasan Akkuş ise Selçuk Üniversitesi’nde bir olimpik proje yapmak istediklerini söyleyerek, sözlerine şöyle devam etti:
“Halter ve Taekwondo, üniversite bünyesinde bilimsel destekle çalışmalarını sürdürecek. Her türlü imkanımız mevcut. Yapılacak yeni tesisler ve Sayın Rektörümüz ile Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan’ın da destekleriyle Uluslar arası Spor Üniversitesi kimliği de kazanabiliriz.”

Rektör Hakkı Gökbel, olimpik projeye destek vermeye hazır olduklarını söyledi. Ziyarette ayrıca, Taeekwondo Federasyonu Koordinatörü Ramazan Erçin ile Uluslar arası İlişkiler Sorumlusu Ali Sağırkaya ve Milli Takımlar Teknik Direktörü Ali Şahin de hazır bulundu. Gökbel ayrıca, birer Mevlana Araştırmaları Enstitüsü tarafından hazırlanan ‘Gönle Yolculuk’ adlı kitap ile ebru işlemeli tablo hediye etti.
06:54:00
2013-01-21
Bu haber  1234  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle