İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


SİİRT VE BATMAN DA TAEKWONDO ÇOŞKUSU
Bir çocuk bir gelecek projesi çerçevesinde Doğu ve Güneydoğu ya önemli yatırımlar yapan Türkiye Taekwondo Federasyonu, Siirt te ve Batman da bine yakın sporcuya malzeme dağıttı.
Türkiye Taekwondo Federasyonu Londra Olimpiyatları sonrasında lisanslı sporcu sayısında büyük bir patlama yaşarken, özellikle Doğu ve Güneydoğu’ya önemli yatırımlar yapmaya  devam ediyor. ‘Bir çocuk bir gelecek’ projesi kapsamında Diyarbakır’dan sonra Siirt ve Batman da da yaklaşık 1000 sporcuya malzeme dağıttı. Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanlığı’nın katkılarıyla bu iki ilde önemli bir sporcu patlaması yaşayan Taekwondo , yerel yönetimlerden de destek aldı. Siirt’teki törende konuşma yapan Taekwondo Federasyonu Başkanı Yrd. Doc.Dr. Metin Şahin,  şunları söyledi:

“Bu bölgede önemli bir sporcu potansiyeli mevcut. Siirt’ten dünya ikincisi, Avrupa ve Balkan şampiyonu genç sporcularımız çıktı. 1600 lisanslı sporcu sayısıyla Güneydoğu’nun en aktif şehri Siirt. Bugün burada geleceğin şampiyonlarının malzemelerini veriyoruz. Taekwondo Federasyonu olarak Siirt, Batman, Şırnak gibi illere destek vermeye devam edeceğiz. Bu konuda hep yanımızda olan bizden desteğini esirgemeyen valilerimize, belediye başkanlarımıza, il müdürlerimize çok teşekkür ediyorum.”

Törende hazır bulunan Siirt Vali Yardımcısı Mustafa Pala ise, Taekwondo Federasyonu’na Siirt’e yaptığı yatırımlardan dolayı teşekkür ettiğini belirterek, “Biz çocuklarımıza spor yaptırmak için büyük gayretler gösteriyoruz. Onların birer şampiyon olmasından çok sporla uğraşmaları bizim için daha önemli. Siirt halkı adına bu projede emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Plaket töreninin ardından Vali Yardımcısı Mustafa Pala Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hüssam Olgaç , Milli Eğitim Müdürü Fethi Suay, Halk Eğitim Müdürü Mehmet Metin Yargıcı, Taekwondo İl Temsilcisi Mustafa Ertekin, sporcuların malzemelerini dağıttı.

Batman daki malzeme dağıtımında ise, Vali Yardımcısı Mustafa Adil Tekeli, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aydın Ekinci, Milli Eğitim Müdürü Şerif Akboğa ve Taekwondo İl Temsilcisi Habip Çelik malzeme dağıttı.

05:58:00
2013-01-24
Bu haber  1318  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle