İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


OLİMPİYATTA TAEKWONDONUN BÜYÜK ZAFERİ
Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) İcra Kurulu (EB) 2020 Yaz Olimpiyat Oyunları için çekirdek spor olarak 25 spor branşı konusunda anlaştı.Taekwondo Federasyonuna Lozan dan müjdeli haber geldi.

Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) İcra Kurulu (EB) 2020 Yaz Olimpiyat Oyunları için çekirdek spor olarak 25 spor branşı konusunda anlaştı.

Taekwondo, bu çekirdek branşlar içerisinde yer aldı.

Dünya Taekwondo Federasyonu ( WTF ) nin Yönetim Kurulu Toplantısı için Lozan da bulunan WTF Yönetim Kurulu Üyesi de olan  Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Dr. Metin Şahin konu ile ilgili bir açıklama yaptı. Başkan Şahin açıklamasında; "Dünya Taekwondo Federasyonu nca yapılan çalışmalar ve kulisler neticesinde Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC)’nin Olimpiyatlara katılacak branşları belirlemek amacıyla yaptığı  oylama sonucu, Taekwondo  25 çekirdek spor branşı içine girmiş olup; Türk Taekwondosu da, gelecekte Olimpiyatlarda  elde edeceği başarılar ile emin adımlarla yürüyüşüne devam edecektir. Tüm Taekwondo ailesine hayırlı olsun." dedi.
06:44:00
2013-02-14
Bu haber  1016  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle