İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


BÜYÜKLER MİLLİ TAKIM SEÇME PROGRAMI
16-17 Mart 2013 tarihleri arasında Ankara daki İsmet Iraz Taekwondo Salonu nda yapılacak seçmelerin listesi, programı ve kuralları açıklandı.

Seçme Müsabakaları Programı

15 Mart 2013, Cuma:


- Seçmelerin 1. Gün tartıları ( Saat 16.00 - 18.00 arası. )

16 Mart 2013, Cumartesi :

- Seçmelerin 1. Gün Müsabakaları :


Erkekler : 54 kg, 58 kg, 63 kg, 68 Kg, 74 Kg
Bayanlar : 62 kg, 67 kg, 73 kg, +73 kg

- Seçmelerin 2. Gün tartıları ( Saat 16.00 - 18.00 arası. )

17 Mart 2013, Cumartesi - Pazar :

- Seçmelerin 2. Gün Müsabakaları :

Erkekler : 80 kg, 87 kg, +87 kg
Bayanlar : 46 kg, 49 kg, 53 kg, 57 kg

- Seçme müsabkalarının birinci gün tartıları 15 mart 2013 Cuma, ikinci gün tartıları ise 16 Mart 2013, Cumartesi günü 16.00 - 18.00 saatleri arasında yapılacaktır.


- Seçme müsabakaları. Maçlar sabah saat 9.30 da başlayacak.


Seçme Müsabakaları Detayları

- Seçme tarihi 16 - 17 Mart 2013, seçme yeri İsmet Iraz Taekwondo Spor Salonu dur.

- Seçmeler DaeDo ( Elektronik Sistem ) ile yapılacaktır.

- Seçme müsabakalarında Dünya Taekwondo Federasyonu (WTF) nun son oyun kuralları geçerli olacaktır.

- Seçmelere katılacak olan sporcular Gençlik Spor İl Müdürlüğü imkanları, kulüp imkanları veya kendi imkanları ile katılacaktır.

- Sporcuların, kamp çalışmalarındaki performans durumuna göre Büyükler Teknik Kurulu seçme yapma, yapmama ve değiştirme yapabilir.

- Teknik Kurul gerekli gördüğü hallerde başka değişiklikler yapabilir.

Taekwondo camiasına önemle duyurulur.






54 KG BÜYÜK  ERKEKLER

1 - REMZİ BAŞAKBUĞDAY - İZMİR
2 - METİN DANKAZ - ANKARA
3 - İBRAHİM ŞİMŞEK - KAYSERİ
4 - SELAMİ TURGAY - İSTANBUL
5 - HASAN DOĞUÇ - İSTANBUL
6 - HASAN GÜNGÖR - İZMİR
7 - NASUF UMUT ERKIZAN - İZMİR
8 - REFİK ERDEM KOÇ - ANKARA
9 - ÖMER AKSOY - ANKARA
10 - KÖKSAL KAYA - ERZURUM
11 - TUNAHAN SEVGİ - KONYA
12 - SERGEN DUYGU - TEKİRDAĞ
13 - ERDAL ALDEMİR - ANKARA
14 - MUSTAFA KAAN BOYANMIŞ - MERSİN
15 - ALİ DİKBAŞ - KARAMAN
16 - MUHAMMET SEVİNÇ - ERZİNCAN
17 - ADEM BERAT ÇETİNKAYA - ANTALYA

58 KG BÜYÜK ERKEKLER

1 - FIRAT POZAN - İSTANBUL
2 - ÖMER ALACAYAKA - ANKARA
3 - FUATCAN ALDEMİR - ANKARA
4 - SUAT TEKİN - İSTANBUL
5 - MEHMET F.LASTİKÇİOĞLU - GAZİANTEP
6 - HÜSEYİN BEZCİ - ANKARA
7 - ESAT MAHMUT AKIN - ANKARA
8 - MEHMET BAYRAMOĞOLU - ŞANLIURFA
9 - ABDURRAHMAN ERKEK - İZMİR
10 - NURETTİN DİLER - İSTANBUL
11 - TOLGA İSLAMOĞLU - İZMİR
12 - OĞUZALP ANGIN - ORDU
13 - ÖZGÜR GÜLEN - YALOVA
14 - ÖMER FARUK ŞİMŞEK - İSTANBUL
15 - SAMET GÜMÜŞEL - KONYA
16 - ERDEM YILDIRIM - İZMİR

63 KG BÜYÜK ERKEKLER


1 - UĞUR ÜÇDİNÇ - İZMİR
2 - ALİ İHSAN NEGİZ - İSTANBUL
3 - ABDULLAH MEHMET EVEZ - İZMİR
4 - GÜNEY ARICI - İSTANBUL
5 - FURKAN UZUN - TRABZON
6 - HAKAN DİKBAŞ - GAZİANTEP
7 - UMUT BİLDİK - İSTANBUL
8 - RECEP YAZICI - TRABZON
9 - DENİZ DURDU - ANKARA
10 - MUHAMMET GÜLER - ANKARA
11 - FIRAT UZUN - GAZİANTEP
12 - SEMİH GÜZELAY - ANKARA
13 - KÖKSAL DURUSOY - İSTENBUL
14 - MUHAMMET GÖKHAN NAZLI - ANKARA
15 - MEHMET BAYANSALDUZ - MALATYA
16 - KARANİ ARAS - İSTANBUL
17 - EMRE GENÇ - İSTANBUL
18 - MEHMET EMİN GÜNDOĞAN - TOKAT
19 - AHMET URUÇ - İSTANBUL
20 - MEHMET ÖZTÜRK - KAYSERİ

68 KG BÜYÜK ERKEKLER

1 - BURAK TÜRKOĞLU - ANKARA
2 - ALPEREN DEMİRBAŞ - ERZİNCAN
3 - BAHADIR ÖZKAHRAMAN - KOCAELİ
4 - SAMET GÖKMEN - İZMİR
5 - MERT SÜNGÜ - İZMİR
6 - MELİH TAŞTAN - İZMİR
7 - ATAKAN AŞÇİ - İSTANBUL
8 - VOLKAN OLGUN - ÇANAKKALE
9 - YAKUP DEMİRCİ - ANKARA
10 - MURAT SARIKUŞ - İSTANBUL
11 - HALİS AHMET CANKILIÇ - İSTANBUL
12 - TURGAY YILDIRIM - İSTANBUL

74 KG BÜYÜK ERKEKLER

1 - SELÇUK AYDIN - İSTANBUL
2 - UĞUR AKTAŞ - ORDU
3 - BERK DÜZ - İSTANBUL
4 - ALP CİHAN SANCAK - SAMSUN
5 - RIDVAN AKIN - İZMİR
6 - HASAN YÜZÜCÜ - ANKARA
7 - ANIL BÜYÜKPİLİÇ - EDİRNE
8 - AHMET EBUBEKİR ÜÇGÜL - ANKARA
9 - RIDVAN BAYGUT - İSTANBUL
10 - ÖMER FARUK BULAK - İSTANBUL
11 - OĞUZHAN ANGIN - İZMİR
12 - YUNUS EMRE AYDIN - ANKARA
13 - KENAN GÜNDEM - ANTALYA
14 - BATUHAN ÇETİNKURT - ANKARA

80 KG BÜYÜK ERKEKLER


1 - CELAL KELEŞ - KONYA
2 - SERDAR AKIN - İSTANBUL
3 - SIRRI FURKAN AYDIN - ANKARA
4 - OKAN OK - ANKARA
5 - HÜSEYİN ÇELİK - ŞANLIURFA
6 - KADİR BİLGİN - SAKARYA
7 - ÇAĞRI TANRIKULU - İSTANBUL
8 - İBRAHİM ÖZKAN - ANKARA
9 - UFUK KÖKSALDI - İSTANBUL
10 - AKİT ÖZTÜRK - MUĞLA
11 - EMRE ASLAN ERDEM - ANKARA
12 - SAFA MAYDA - TRABZON

87 KG BÜYÜK ERKEKLER

1 - BURAK OZAN KARACA - İSTANBUL
2 - BURAK ESKİ  - İSTANBUL
3 - İSMAİL AKKUŞ - İSTANBUL
4 - UĞUR YİĞİT - MALATYA
5 - GÖKHAN ÇÖLGEÇEN - KAYSERİ
6 - HASAN DİLMEÇ - KARABÜK
7 - MURATHAN KOÇAK - KARAMAN
8 - ATABEY GÜLLÜ - İSTANBUL
9 - YASİN BAŞTUĞ - ANKARA
10 - YAVUZ SELİM DİN - SAKARYA
11 - MEHMET BERK KARATAŞ - ZONGULDAK
12 - OSMAN AKINAY - ANKARA

87+ KG BÜYÜK ERKEKLER

1 - SONER PINARCIK - İZMİR
2 - KAAN KILIÇ - İZMİR
3 - OKAY DÜZTEPE - İZMİR
4 - KAYHAN ÇALIŞ - İSTANBUL
5 - GÖKHAN FELEK - ORDU
6 - BEYTULLAH ESKİ - İSTANBUL
7 - SABİT BUĞRAHAN KARAKAŞ - BURSA
8 - CENGİZHAN ÖZAD - İSTANBUL
9 - M.ALİ DAĞLI - ERZURUM
10 - ALİ ERCAN ÇELİK - ANKARA
11 - FUAT YILMAZ - ANKARA
46 KG BÜYÜK BAYANLAR

1 - FEYZAN BİLGEN - DİYARBAKIR
2 - MERVE ÇELİK - AYDIN
3 - BURCU ÖZKAN - İSTANBUL
4 - BÜŞRA GENÇ - İSTANBUL
5 - BÜŞRA ANGIN - İSTANBUL
6 - CEMİLE EROL - MERSİN
7 - DİLAN ONUR - İSTANBUL
8 - ESEN GÜL - İZMİR
9 - DUYGU VATANSEVER - İZMİR
10 - GAMZE ANTINKÜPLÜ - ANKARA
11 - GÜLŞAH DEMİRCİ - İZMİR
12 - CEMİLE KUMANDAŞ - İSTANBUL
13 - DUYGU DEMİRDELEN - ANKARA
14 - BÜŞRA GÖKTÜRK - KONYA

49 KG BÜYÜK BAYANLAR

1 - MERVE MERHAMET - İZMİR
2 - AYŞE HAZAL BOYANMIŞ - MERSİN
3 - NAZLI BANA - BURSA
4 - SEZEN ŞEVİK - MERSİN
5 - NURGÜL ÇELİK  - İSTANBUL
6 - SEVDE MAVİ - ANKARA
7 - HİLAL MERVE ÇAVUŞ - ANKARA
8 - SUDE BURCU - İZMİR
9 - ÇİLEM SARIOĞLU - ESKİŞEHİR
10 - KÜBRA SERDAR - TRABZON
11 - NİHAL SATILMIŞ - ANKARA

53 KG BÜYÜK BAYANLAR

1 - DAMLA SEZGİN - ANKARA
2 - NURAY SARIDOĞAN - İSTANBUL
3 - YAĞMUR KORKURT - ANKARA
4 - SEVİN NALLIDERE - İZMİR
5 - HÜLYA ÖVEYOĞULLARI - BİLECİK
6 - DERYA DAĞDELEN - TRABZON
7 - MAKBULE EZGİ SERT - ANTALYA
8 - HÜLYA KAYA - İSTANBUL
9 - ŞEYDA BALDIRCI - MERSİN
10 - SAFİYE YALÇIN TÜRK - KARAMAN
11 - TAYYİBE EKİCİ - MERSİN
12 - MELTEM TOPAL - BURSA
13 - GAMZE YILDIZ - KARABÜK

57 KG BÜYÜK BAYANLAR

1 - TUĞBA AYVA - ANKARA
2 - ŞEYDA KÜBRA GÜNGÖR - ORDU
3 - ÇAĞLA AYNA - MERSİN
4 - NERGİZ GENCAY - İSTANBUL
5 - SUZAN YUŞAN - İZMİR
6 - ELİF KORKUT - MERSİN
7 - FATMA SEZER - KOCAELİ
8 - ZEYNEP BAŞAK BUĞDAY - İZMİR
9 - ÖZLEM ULAŞ - İSTANBUL
10 - TUĞÇE MERVE ZİNAL - İSTANBUL

62 KG BÜYÜK BAYANLAR

1 - KÜBRA BAYRAK - ANKARA
2 - BİLGENUR SARITAŞ - İSTANBUL
3 - AYŞEGÜCL YEĞEN - ANKARA
4 - İNCİ ZEYNEP SÖNMEZ - ANKARA
5 - AYŞE HİLAL ÜLKÜ - KARAMAN
6 - GAMZE YANGIN - İSTABUL
7 - ŞEHRİBAN AYDINLI - ANKARA
8 - BÜŞRA KÖKSAL - ANKARA
9 - TANSU BURAK - MALATYA
10 - NUR OĞUŞ - İZMİR

67 KG BÜYÜK BAYANLAR

1 - FATMA GÜNGÖR - ANKARA
2 - TUĞBA TORLAK - ANKARA
3 - GAMZE UYSAL - İSTANBUL
4 - MENEKŞE ÇELİK - İSTANBUL
5 - ASYA YAPRAZOĞLU - İSTANBUL
6 - ZEHRA BAHÇECİ - KAYSERİ
7 - BÜŞRA AYVA - ANKARA
8 - BUSE ŞENTÜRK - ORDU

73 KG BÜYÜK BAYANLAR

1 - TUBA ABUŞ - ANKARA
2 - SONGÜL DİNÇ - BURSA
3 - HAVVANUR ÜNSAL - BURDUR
4 - AYŞE SARI - BURSA
5 - FİLİZ KOPARAN - İZMİR
6 - GÜLLÜ MEÇİN - MUĞLA
7 - FURKAN ASENA AYDIN - ANKARA
8 - NUR CEMRE KAYMAK - MUĞLA

73+ KG BÜYÜK BAYANLAR

1 - CANSEL DENİZ - İSTANBUL
2 - BURCU ARIPİŞİRİCİ - ANKARA
3 - MELTEM GÜÇLÜ - MERSİN
4 - BÜŞRA ARK - KOCAELİ
5 - YASEMİN KÖSE - BURSA
6 - TUĞÇE AYTEPE - ERZURUM
7 - MELEK YILMAZ - KASTAMONU




16:57:00
2013-03-14
Bu haber  1353  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle