İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


GENÇLİK HAFTASI
Taekwondo Federasyonu, 27 ülkeden 7 bin 800 öğrencinin katılımıyla düzenlenen 19 Mayıs Gençlik Haftası kapsamında Anıttepe Spor Kompleksi nde bir tanıtım standı açtı. Stand, 19 Mayıs, Pazar gününe kadar açık kalacak.

Gençlik Haftası


Yayınlanma Tarihi : 15.05.2013 - 16:48:06
Taekwondo Federasyonu, 27 ülkeden 7 bin 800 öğrencinin katılımıyla düzenlenen 19 Mayıs Gençlik Haftası kapsamında Anıttepe Spor Kompleksi nde bir tanıtım standı açtı. Stand, 19 Mayıs, Pazar gününe kadar açık kalacak.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından bu yıl ikincisi organize edilen "Gençlik Haftası" ve "19 Mayıs Atatürk ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı" programı kapsamında 27 ülkeden Türkiye ye gelen gençler, Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç ın öncülüğünde Anıtkabir i ziyaret etti.

Anıtkabir ziyaretinin ardından Kılıç ve beraberindeki heyet Anıttepe Spor Kompleksi ne yürüdü. Etkinliğin açılışında konuşan Kılıç, cumhuriyetin değerlerinin sahip çıkıldıkça sonsuza kadar yaşama imkanı bulacağını belirtti. Türk devletinin binlerce yıllık köklü geleneği olan büyük bir devlet olduğunu söyleyen Kılıç, "Bir ağaç kökleri ne kadar derine uzarsa o kadar güçlü, dayanıklı ve sağlam olur. Bir ağar kökleri ne kadar yüzeyde kalırsa o kadar dayanıksız, mukavemetsiz kalır" dedi.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere cumhuriyeti kuran büyük iradenin, milletperver iradenin bugünkü emanetine her zeminde yüksek bir şuurla sahip çıkma göreviyle bu yola çıktıklarını ifade eden Kılıç, "Önümüzde büyük hedefler var. 2023 yılında Türkiye Cumhuriyeti nin 100. yıldönümünde milletimizi ve devletimizi dünyanın en zengin, en müreffeh, en özgür, diplomaside, ekonomide ve politikada sözünü en fazla dinleten devletleri arasına sokmak öncelikli hedefimizdir. 2053 te Sultan Mehmet in Fatih unvanın alarak İstanbul u fethedişinin 600. yıldönümünde İstanbul u fetheden şuurla milletimizin gönül dünyasını fethetmek ve milletimizin gönül dünyasında kendimize yer edinerek, daha büyük hedeflere yürümek Türk gençlerinin hedefleri arasındadır. 2071 yılında Sultan Alparslan Han ın Anadolu ya girişinin bininci yıldönümünde, Anadolu ya girişteki şuuru, medeniyet birikimi, kültürel üstünlüğü taşıma şuuruyla hareket etmek, Anadolu daki varlığımızı daha anlamlı hale getirmek yine hedeflerimiz arasındadır" ifadelerini kullandı.

Etkinlikler çerçevesinde, Mehmet Örkan yönetimindeki taekwondo takımı ziyaretçilere görsel bir ziyafet sunarken, açılan federasyon standında misafirlere hediyelik eşyalar ve tanıtım broşürleri dağıtıldı.
21:24:00
2013-05-18
Bu haber  1443  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle