İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


KAMUOYUNA AÇIKLAMA
Türkiye Taekwondo Federasyonu kamuoyuna bir açıklama yayınladı

Son dönemde sosyal medya odaklı olarak Türkiye Taekwondo Federasyonu’nu ve federasyonumuz mensuplarını karalamaya yönelik aslı astarı olmayan iddialar ortalıkta dolaşmaktadır. Tüm bu iddiaları büyük bir üzüntüyle takip ettiğimizi ve gerekli yasal işlemleri başlattığımızın bilinmesini isteriz.

Öte yandan, federasyonumuza karşı başlatılan karalama kampanyasına karşılık sosyal medya üzerinden bizlere destek veren bazı sayfalar da yayın yapmaktadırlar. Destek amaçlı kurulan bu sayfalarla Türkiye Taekwondo Federasyonu’nun hiçbir bağı bulunmamaktadır. Dolayısıyla bu sayfalarda yer alan ifadelerin federasyonumuzla ilgilisi olmadığını ve federasyonumuzu bağlamadığını kamuoyuna duyurmak isteriz.   

Federasyonumuz, karalama kampanyası ile ilgili mücadelesini yasal yollar üzerinden ve kararlılıkla yürütmeye devam edecektir. Tüm tekvando ve spor kamuoyuna saygılarımızla.

TÜRKİYE TAEKWONDO FEDERASYONU
06:53:00
2013-10-11
Bu haber  918  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle