İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


KOP KALKINMA SEMPOZYUMU
KOP Bölgesi Üniversiteler Birliği ve KOP Bölge İdaresi Başkanlığı tarafından düzenlenen Ulusal KOP Bölgesel Kalkınma Sempozyumu u gerçekleştirildi.KOP Bölgesi Üniversiteler Birliği ve KOP Bölge İdaresi Başkanlığı tarafından düzenlenen Ulusal KOP Bölgesel Kalkınma Sempozyumu u gerçekleştirildi.

KOP Bölgesi Üniversiteler Birliği ve KOP Bölge İdaresi Başkanlığı tarafından düzenlenen Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker ile Kalkınma Bakanı Dr. Cevdet Yılmaz ın da panelist olarak katıldığı "Ulusal KOP Bölgesel Kalkınma Sempozyumu yapıldı.

Dedeman Otel de gerçekleştirilen sempozyuma Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker ile Kalkınma Bakanı Dr. Cevdet Yılmaz ın yanı sıra Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Durmuş Yılmaz, bakan yardımcıları, müsteşarlar, Konya, Karaman, Niğde ve Aksaray Valileri, milletvekilleri, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, UNİKOP Kurucu Başkanı Prof. Dr. Hakkı Gökbel, KOP Bölgesi Üniversiteler Birliği Rektörleri, KOP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Prof. Dr. Mehmet Babaoğlu, rektör yardımcıları, il ve ilçe belediye başkanları, Spor Genel Müdür Yardımcısı ve Halter Federasyonu Başkanı Tamer Taşpınar, Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin, Üniversite Sporları Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Kemal Tamer, Herkes İçin Spor Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Erdal Zorba, Konya da Kampta bulunan Taekwondo Milli Takımlar Teknik Direktörü Ali Şahin ve milli sporcular katıldı.

Sempozyumun "Gençlik ve Spor Özel Oturumu" nda Gazi Üniversitesi nden Prof. Dr. Mehmet Günay ın moderatörlüğünde Spor Genel Müdür Yardımcısı ve Halter Federasyonu Başkanı Tamer Taşpınar, Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin, Üniversite Sporları Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Kemal Tamer ve Herkes İçin Spor Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Erdal Zorba bölgesel kalkınmada sporun önemi ve yaptıkları çalışmalar hakkında sunumlarda bulunup, katılımcıları bilgilendirdiler.
05:29:00
2013-11-19
Bu haber  1018  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle