İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI
Türkiye Taekwondo Federasyonu Ankara da bir istişare toplantısı düzenledi.Türkiye Taekwondo Federasyonu Ankara da bir istişare toplantısı düzenledi.

Sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki seansta gerçekleşen istişare toplantısına Türkiye Taekwondo Federasyonu Yönetim Kurulu, Merkez Hakem Kurulu, Teknik Kurulların Üyeleri ve Taekwondo İl Temsilcileri katıldı.

Toplantının sabah seansında, 2014 yılı faaliyet programının esasları ve uygulamaları hakkında katılımcılara bilgi verilirken, il temsilcileriyle, illerinde karşılaştıkları sorunlar ve çözüm yolları, taekwondonun yayılması ve tanıtılması konusunda yapılması gerekenler tartışıldı.

Öğleden sonraki teknik toplantı seansında ise, yurtiçi ve yurtdışı müsabakalarda izlenecek strateji, yeni uygulamaya konulan WTF kararları ve turnuva şekilleri, yaşanan sorunlar, çözüm önerileri de masaya yatırılarak, üzerlerinde konuşma ve çözüm üretme fırsatı bulundu.

Birik ve beraberlik mesajlarını hakim olduğu toplantıda, taekwondo için çalışmalara devam edilmesi konusunda ortak görüşler dile getirilirken, bu tür toplantıların yararı ve tekrarlanması konusunda da fikir birliği oluştu. Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin toplantıyı kapatırken, taekwondonun başarısında emeği geçen bütün antrenör, idareci ve sporculara teşekkür etti.


06:53:00
2013-12-07
Bu haber  977  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle