İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


ANTRENÖR VE HAKEM GELİŞİM SEMİNERİ
Federasyonumuz 2013 yılı Faaliyet Programında yer alan ve müsabaka kurallarında yapılan yeni değişiklikleri de içeren Antrenör ve Hakem Gelişim Semineri 2013 Aralık ayında Antalya da yapılacak.

ÖNEMLİ DUYURU

Yoğun talep nedeniyle yaşanması muhtemel mağduriyetlerin önüne geçilmesi için Antrenör ve Hakem Gelişim Semineri nin son başvuru tarihi 16 Aralık 2013, Pazartesi mesai saati bitimine kadar uzatılmıştır.

Önemle duyurulur.Antrenör ve Hakem Gelişim Semineri ne katılacak olan katılımcılardan antrenör ve hakem olanlar, tercih ettikleri seminere katıldıkları takdirde hem antrenörlük hem de hakemlik vizeleri yapılacaktır

Katılımcılar için 2014 yılı vize ücretleri aşağıdaki gibi olacaktır;

- Hakem Gelişim Seminerine katılacaklardan : 350,00 TL
- Antrenör Gelişim Seminerine katılacaklardan: 400,00 TL
- Antrenör ve Hakem ikisi birlikte vize yaptıracaklardan: 500,00 TL

SEMİNERİN UYGULAMA ESASLARI AŞAĞIDA BELİRTİLMİŞTİR.

1. Federasyonumuz ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlükleri nin 2014 yılında organize edecekleri faaliyetlerde görev alacak Antrenör ve Hakemlerin bu Gelişim Semineri ne katılmaları zorunludur.

2. Bu seminer, aynı zamanda 2014 yılı vize uygulaması amacını da taşıdığından, seminere katılmayan Antrenör ve Hakemlerimiz her türlü faaliyette görev alamayacakları gibi, Antrenörlerimiz illerinde kulüp, özel spor salonu, dernek vb. yerlerde yapılan GIP imtihanlarında da "Sınav Komisyon Başkanı" olarak da görev yapamayacaklardır.

3. Seminere katılmayan Hakemler 2014 yılında İl ve Federasyon faaliyetlerinde görev alamayacakları gibi 2014 yılı Hakem Terfi Kursları na da katılamayacaklardır.

4. Hakem ve Antrenörlük lisansına sahip olanlar, 2014 yılı Federasyon faaliyetlerinden hangisini tercih edeceklerse o gelişim seminerine katılacaklardır. Ancak illerde yapılacak faaliyetlerde görev yapabilmek için diğer lisansı da vize edilecektir. Örneğin hem hakem, hem de antrenör olan bir kişi, 2014 yılı Federasyon faaliyetinde hakemlik görevini tercih eder de, Hakem Gelişim Semineri ne katılırsa; ilinde yapılacak faaliyet ve GIP sınavında görev alabilmesi için antrenörlük lisansı da vizelenecektir.

5. Hakem ve Antrenör Gelişim Semineri ne katılacaklar, Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanlığı nın (Halk Bankası Opera Şubesi TR29 0001 2009 4130 0005 0000 04) nolu hesabına "Taekwondo Antrenörü ve/veya Hakem Gelişim Semineri ve Vize Ücreti" ibaresi ile ad ve soyadını belirtilerek vize ücretini yatıracaklardır.

6. Gelişim Semineri ne 1. 2. 3. 4. ve 5. Kademe Antrenörlük belgesine sahip olan antrenörlerimiz ile Aday, İl, Ulusal, Uluslararası Hakemlik Belgesi ne sahip Hakemler katılacaktır.

7. Müsabaka hakemliği ve antrenörlüğü olmayan poomse teknik hakemleri vize ücretini yatıracak olup, Poomse Türkiye Şampiyonası öncesi yapılacak olan seminere katılacaklardır.

8. Gelişim Semineri 3 er gün süre ile 3 ayrı grup halinde yapılacağından grupların orantılı bir şekilde tespit edilebilmeleri için Seminere katılacak Hakem ve Antrenörlerimizin, 16 Aralık 2013 tarihi mesai saati bitimine kadar dekontlarını Ek te gönderilen Form ile birlikte Taekwondo Federasyonun un (0312 310 90 42 nolu) faksına veya  (Süleyman Sırrı Sokak  No. 3 Kat.9 Yenişehir-Kızılay/ANKARA) adresine posta yolu ile göndermeleri gerekmektedir. Ayrıca dekontların ve başvuru formunun aslını Seminer yerinde görevlilere teslim edilecektir.

9. Hakem ve Antrenörlerimizin Gelişim Semineri ne Taekwondo Elbisesi, Eşofman, Spor Ayakkabısı, Not Defteri, vb. ihtiyaç duyacakları sportif kıyafet ve kırtasiye malzemelerini yanlarında getireceklerdir. Hakem ve Antrenörlerimiz vizelerini yaptırmak amacıyla Federasyon kimlik kartları ve 1 adet vesikalık fotoğraflarını yanlarında bulunduracaklardır.

10. Seminere katılacak Hakem ve Antrenörlerimizin Seminer süresince tam pansiyon her şey dahil (alkolü içecekler hariç), konaklama giderleri Federasyonumuzca; yol giderleri ile diğer masrafları kendilerince karşılanacaktır.  

11. Hakem ve Antrenörlerimiz Gelişim Seminerine aynı yerde, farklı toplantı salonlarında ayrı ayrı eğitim alacaklardır.

12. Gelişim Semineri ne katılmayan Hakem ve Antrenörlerimize herhangi bir telafi semineri yapılmayacaktır.

13. Gelişim Semineri ne katılmak isteyen Hakem ve Antrenörler çalıştıkları kurumdan izinlerini kendileri alacaklardır.

EK-1 Form
23:07:00
2013-12-12
Bu haber  1149  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle