İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


TSYD SPORUN ZİRVESİ SEMİNERİ
TSYD Sporun Zirvesi Semineri, Antalya Belek teki Gloria Golf Resort Otel de 300 ü aşkın Türk sporunun seçkin isimleri ve gazetecilerin katılımıyla yapıldı.
TSYD Sporun Zirvesi Semineri, Antalya Belek teki Gloria Golf Resort Otel de 300 ü aşkın Türk sporunun seçkin isimleri ve gazetecilerin katılımıyla yapıldı.

Seminer kapsamındaki bir oturuma konuşmacı olarak davet edilen Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin, tanıtım için hazırlanan sunumun izlenmesinin ardından taekwondonun hedefleri, başarıları ve vizyonu üzerine katılımcıları bilgilendirirken, yoğun katılım gösteren gazetecilerden gelen soruları da yanıtladı.

Oturum plaket takdimi ve hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

22:49:00
2014-01-17
Bu haber  1186  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle