İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


GENÇLER 2014 MİLLİ TAKIM SEÇMESİ
Türkiye Taekwondo Federasyonu Gençler Milli Takım seçmesi ile ilgili bir duyuru yayınladı.






SEÇME LİSTESİ
ERKEKLER

45 KG
1. ONUR ALTAN-İSTANBUL
SEÇME LİSTESİ
1. ATAKAN SARITEN - ANKARA
2. BURAK YURTAKAL - İZMİR
3. EMRE ÇELİK - İZMİR
4. M. KUBİLAY ERGÜL - ÇANAKKALE
5. UFUK KAYA - İSTANBUL
6. ARDAHAN SOYDAN - ADANA
7. BEDİRHAN ŞİRİN - ANKARA
8. AHMET BORAN - NEVŞEHİR
9. MURAT KARS - SİİRT
10. M. ALPEREN KAVAK - İZMİR
11. ÖMER ÖZENER - İSTANBUL
12. ABDURRAHMAN İNAN - NİĞDE
13. ÖMER F. KARDEŞ - İSTANBUL
14. VELİ CAN GEYİK - İZMİR

48 KG
1. HARUN TARHAN - MERSİN
SEÇME LİSTESİ
1. YAZVUZHAN URGAÇ - İZMİR
2. EMİRCAN TURAN - İSTANBUL
3. CENGİZHAN KOÇKAN - NİĞDE
4. İBRAHİM KAYA - İZMİR
5. MUSA ÇETİN - İZMİR
6. KEMAL ALTUNÇ - DİYARBAKIR
7. İSRAFİL ASLAN - İZMİR
8. DENİZ DAĞDELEN - TRABZON
9. M. ALİ MENEKŞE - MALATYA
10. AHMET BURAK ŞAHİN - ANKARA
11. S. MESUT ALPAY - MALATYA
12. ENES TURAN - MALATYA
13. YUSUF YILMAZ - BURDUR
14. ENES KARAKUŞ - MALATYA

51 KG
1. İ.BURAK TAVŞAN-ERZURUM
SEÇME LİSTESİ
1. FERHATCAN KAVURAT - ANKARA
2. FARUK ORHAN - MERSİN
3. KÜRŞAT BÜYÜKEKEN - KARAMAN
4. R.İSHAK TÜRKSAYAR - İSTANBUL
5. M.SADETTİN ŞAHİN - ANKARA
6. SELÇUK AKBAŞ - KARAMAN
7. MÜCAHİT ALTUN - ANKARA
8. ÖMER ÖZCAN - ANKARA
9. EMRE ZENGİN - BURSA
10. M. ENES PAKOĞLU - BURSA
11. S. BARIŞ ÇORLUHAN - İZMİR
12. SELAHATTİN AKBAŞ - KARAMAN
13. EMRE UÇAR - İSTANBUL

55 KG
1. OĞUZ N. KAYA  -  GAZİANTEP
SEÇME LİSTESİ
1. MÜCAHİT FURKAN GÜLDÜR - TOKAT
2. RAMAZAN AKINER - ANKARA
3. BEKTAŞ GÖKAY - BURSA
4. FERHAT AKYÜREK - MERSİN
5. MURAT BASUMLU - İSTANBUL
6. M. FATİH DOĞAN - YOZGAT
7. HAKAN REÇBER - ANKARA
8. FURKAN ASTAN - KONYA
9. M. MUSTAFA BAĞLAR – ERZURUM
10. SADETTİN ÖZTÜRK - ANKARA
11. CEMİL ULUYILMAZ - ANKARA
12. MUSTAFA B. YARDIMCI - ERZURUM

59 KG
1. DOĞUHAN ÖZTÜRK - ANKARA
SEÇME LİSTESİ
1. İLKER DERE - ANTALYA
2. AKIN AKYOL - İZMİR
3. KUTAY ÇEKEM - ANKARA
4. ENES ZIPIR - KONYA
5. M.ALPARSLAN YOKUŞ - ERZİNCAN
6. FURKAN BUDAK - GAZİANTEP
7. ZANA EZGİN - BATMAN
8. ONUR GÜMÜŞ - İZMİR
9. AHMET H. TUNÇ - ANTALYA
10. MERTCAN KARAMAN - ISPARTA
11. H. İRAHİM GÜRCAN - İSTANBUL
12. HAKAN R. TEPE - İSTANBUL
13. M. TALHA AYDOĞAN - İSTANBUL

63 KG
1. HAKAN KAVURAT - ANKARA
SEÇME LİSTESİ
1. NURİ ÖZEL - ERZİNCAN
2. HASAN KAN - ADANA
3. A.EMRE TÜREDİ - İSTANBUL
4. EMRE ERSÖZ - İSTANBUL
5. S. CEM URUŞ - KAYSERİ
6. YİĞİT KÜÇÜKYILMAZ - KOCAELİ
7. REŞAT ALTUN - ARTVİN
8. İBRAHİM ÇETİNOĞLU - İSTANBUL
9. ENES BAKAN - ARTVİN
10. S. MELİH ERTÜRK - İSTANBUL
11. F. HAMZA UZUNAL - MERSİN

68 KG
1. Y. EMRE SAYAN - ANKARA
SEÇME LİSTESİ
1. FURKAN ERTOK - ANKARA
2. ÖMER LÜTFİ ŞAN - KONYA
3. EMRE SEZGİN - ANKARA
4. KAAN TOK - İSTANBUL
5. M. FURKAN SÖNMEZ - TRABZON
6. KAAN DİNAR - BARTIN
7. BERAT ÖZYAKA - NİĞDE
8. MUHAMMED UZUNYOL - MERSİN
9. MERT ÇİÇEK - İZMİR
10. M. ŞAHİN KOÇAK - KARAMAN

73 KG
1. REMZİ KARAKUŞ - İZMİR
SEÇME LİSTESİ
1. N.SELİM OYAR - MANİSA
2. EBUBEKİR ATMACA - İZMİR
3. EMRE GÜL  -  İSTANBUL
4. YUNUS TAYGAN - MALATYA
5. ERTUĞRUL ŞEN - TRABZON
6. ERAY TOPÇU - ANKARA
7. İLKER TANRINIAN - İSTANBUL
8. MESUT ÇAM - BURSA
9. MURAT KOLONKAYA - KARAMAN

78 KG
1. ONUR ÇALIK - İSTANBUL
SEÇME LİSTESİ
1. Y. KAĞAN EKŞİOĞLU - İSTANBUL
2. H. ALPTUĞ DEMİREL - ANKARA
3. SEMİH KOCAOĞLU - İSTANBUL
4. MERT GÜL - İZMİR
5. İLKAN GÜLER - ANKARA
6. ANIL KARA - İSTANBUL
7. İBRAHİM MENEKŞE - MALATYA
8. A. SALİH AKBAŞ - ORDU
9. N. HÜSEYİN YAZICI - İSTANBUL
10. FURKAN ÜNAL - İSTANBUL

+78 KG
1. TALHA BAYRAM - KONYA
SEÇME LİSTESİ
1. ORKUN ATEŞLİ - TOKAT
2. M. RECEP ÇETİNKAYA - BURDUR
3. VEYSEL YÜKSEL - MUĞLA
4. HAMZA CAN SACMA - İZMİR
5. B. YAŞAR DURSUN - ANKARA
6. ERKAN KOÇ - GİRESUN
7. KÜRŞAD HAVADAN - SİİRT
8. ÖMER FIRAT ÇELİK - BATMAN
9. FURKAN A. ARGÜN - MALATYA
BAYANLAR

42 KG
1. DUYGU ÖZYAHNİ - KAYSERİ
SEÇME LİSTESİ
1. A. BEYZA YILDIZ - BİLECİK
2. ŞÜHEYDA ONAT - BİLECİK
3. NİLÜFER ÖZKURU - İZMİR
4. BÜŞRA AKSU - NEVŞEHİR
5. ARZU OKAY - DİYARBAKIR
6. KÜBRA GÖK - ADANA
7. İLAYDA ÇİFTÇİ - ESKİŞEHİR
8. FİLİZ ÖGEL - BURSA
9. NURSEVER TEPE - DİYARBAKIR
10. BUSENUR KÖROĞLU - ANKARA

44 KG
1. BUSENUR DEDE - İZMİR
SEÇME LİSTESİ
1. SEMRA YILDIRIM - İZMİR
2. SEMANUR EĞİLMEZ - İSTANBUL
3. ELİF DÖŞÜÇUKUR - GAZİANTEP
4. FATMA KELEŞ - KONYA
5. HAMİYET TOGAN - TOKAT
6. MELİSA KURT - ADANA
7. DİDEM DOĞRU - İZMİR
8. ZEYNEP DEMİREL - ANKARA
9. FATMA KELEŞ - KONYA
10. H. DİLARA PEKERMAN - İSTANBUL

46 KG
1. SİMGE BURCU - İZMİR
SEÇME LİSTESİ
1. HAVANUR ÇOBAN - KONYA
2. CEREN ÖZBEK - ANKARA
3. İLAYDA DİREK - İSTANBUL
4. ESRA KALEM - BİLECİK
5. ŞEVVAL KABAN - BATMAN
6. Ş. NUR GÜLER - BURSA
7. ŞEVVAL BOZKURT - SAKARYA
8. MERVE DİNÇER - ANKARA
9. MAKBULE NUR KORUCU - İZMİR

49 KG
1. ZEHRA DÖŞÜÇUKUR  -  GAZİANTEP
SEÇME LİSTESİ
1. SEMRA ŞAHİN - KAYSERİ
2. SAFİYE POLAT - ANKARA
3. SEDA KOÇAK - ANKARA
4. BÜŞRA KESTEL - ANTALYA
5. RABİA ZURNACI - İSTANBUL
6. RUHAT AKALIN - ANKARA
7. ELİF KIVRAK - ANKARA
8. HİLAL AKARSU - MANİSA
9. BİNHAN YARPAZOĞLU - İSTANBUL
10. ÇİĞDEM ŞİMŞEK - NİĞDE

52 KG
1. İPEK ÇİDEM - NEVŞEHİR
SEÇME LİSTESİ
1. YAĞMUR BANDA - İZMİR
2. SERAY OĞUZ - KIRKLARELİ
3. ÖZNUR GÜVEN - İSTANBUL
4. FATMANUR CAN - KONYA
5. BETÜL EDA AK - İSTANBUL
6. BEYZA MANAV - İSTANBUL
7. SÜMEYYE KIRAN - NİĞDE
8. ASLI KOÇAK - İZMİR
9. BUKET KAPTAN - İSTANBUL
10. ESRA GÜL - BİLECİK
11. SONGÜL AYDUĞAN - ORDU

55 KG
1. FATMA SARIDOĞAN - İSTANBUL
SEÇME LİSTESİ
1. ZELİHA AĞRIS - ANKARA
2. TUĞÇE TOKGÖZ - TEKİRDAĞ
3. ZEYNEP Y. ALTAN - YOZGAT
4. FERHAN ARSLANTAŞ - ANKARA
5. SERPİL YABAŞ - MALATYA
6. ŞULE ÇİL - OSMANİYE
7. BÜŞRA İLERİ - KONYA
8. SERPİL SOY - MUĞLA
9. ECENUR KALENDER - ANKARA

59 KG
1. ŞEYMA SATILMIŞ - NEVŞEHİR
SEÇME LİSTESİ
1. ŞEVAL NUR TURAN - İSTANBUL
2. C. ZEHRA ERGİN - İSTANBUL
3. CANSU ATEŞ - MERSİN
4. MELİSA NUR UYSAL - KONYA
5. GÜLSÜM GÜLTEKİN - ESKİŞEHİR
6. HİKMETNUR DURAK - ANKARA
7. NAZLI KAYIKÇI - ANKARA
8. SİMGE ERENSAYIN - İZMİR
9. CEREN KOBAL - ORDU
10. ZEYNEP TAŞÇI - KONYA
11. AYŞEGÜL ARMAĞAN - KONYA
12. BURCU ÖZLÜ - BURSA
13. İLAYDA YILMAZ - MERSİN
14. GÜLBAHAR KAPLAN - GAZİANTEP
63 KG
1. MAİDE NUR UYSAL - KONYA
SEÇME LİSTESİ
1. NAZMİYE TERZİCİ - İSTANBUL
2. BEYZA CEREN - KARAMAN
3. ŞERİFE AYTÜRK - KONYA
4. ELİFNUR ŞAHİN - NİĞDE
5. GİZEMNUR ALBAYRAM - GAZİANTEP
6. RABİA ÇAPAR - MERSİN
7. SÜMEYYE EĞRİ - ANKARA
8. RÜMEYSA YILDIRIM - ANKARA
9. BÜŞRA ESKİ - İSTANBUL
10. ESRANUR ERDEN - İSTANBUL
11. EDANUR KARDUMAN - KASTAMONU

68 KG
1. SUDE BULUT - İSTANBUL
SEÇME LİSTESİ
1. KÜBRA KIYI - İZMİR
2. ASENA NUR KARACA - GİRESUN
3. EBRU YÜMLÜ - İSTANBUL
4. BANU ŞANLI - TRABZON
5. ÖZGÜL RECEPOĞLU - ORDU
6. GAMZE GÜL - NİĞDE
7. M.ÖYKÜ UÇAN - KAYSERİ
8. ÖZGE BAŞARIR - ANKARA

+68 KG
1. ZEYNEP ÇELİK - İZMİR
SEÇME LİSTESİ
1. MERVENUR EVCİ - ANKARA
2. EBRU KESKİN - İSTANBUL
3. ŞEYMA NUR SÖĞÜT - ANKARA
4. ESMA KAPLAN - GAZİANTEP
5. AYŞE ASMA - İSTANBUL
6. ELİF ŞEYMA ÇALIŞ - ADANA
7. GÜLLÜHAN TUNA - KIRIKLARELİ

Tartı:

Her sıkletin tartısı, müsabakadan 1 gün önce, spor salonunda, saat 16.00  -  18.00 arası yapılacaktır.

Müsabaka Programı:

18 Ocak 2014, Cumartesi

Erkekler : 45, 48, 51, 55, 63, 73 ve 78 Kg
Bayanlar : 42, 44, 46, 49, 63, 68 Kg

19 Ocak 2014, Pazar

Erkekler : 59, 68 ve +78 Kg
Bayanlar : 52, 55, 59 ve +68 Kg


Seçme Müsabakaları Detayları

-  Seçme tarihi 18  -  19 Ocak 2014, seçme yeri Alanya / Atatürk Kapalı Spor Salonu dur.

-  Seçmeler "Daedo Elektronik Sistem" ile yapılacaktır.

-  Seçme müsabakalarında Dünya Taekwondo Federasyonu (WTF) nun son oyun kuralları geçerli olacaktır.

- Milli Takım seçmesine katılacak sporcu ve antrenörlerin izinleri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlükleri tarafından alınacak, ayrıca harcırahları da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlükleri veya Kulüpleri tarafından karşılanacak olup, federasyonumuz tarafından seçmelerde harcırah ödenmeyecektir. 

-  Sporcuların, kamp çalışmalarındaki performans durumuna göre Gençler Teknik Kurulu seçme yapma, yapmama ve değiştirme yapabilir.

-  Teknik Kurul gerekli gördüğü hallerde listelerde ve kurallarda başka değişiklikler yapabilir.

Taekwondo camiasına önemle duyurulur.




22:57:00
2014-01-17
Bu haber  2637  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle