İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


KUŞAK SINAVLARI DUYURUSU
Türkiye Taekwondo Federasyonu Kuşak Sınavları ile ilgili bir duyuru yayınladı.Türkiye Taekwondo Federasyonu Kuşak Sınavları ile ilgili bir duyuru yayınladı.

Federasyonumuzun Gıp ve Dan Kuşak Sınav Talimatının,

8. Madde

(a)

Gıp sınavları Ocak, Mayıs ve Eylül aylarında olmak üzere yılda üç kez yapılacaktır. Belirtilen bu aylar haricinde yapılan kuşak imtihanları geçersiz kabul edilecektir.

(k)

Sınav sonuçları sınavın bitiminden itibaren en geç 30 (otuz) gün içerisinde, İl Temsilciliğine ve Federasyonca istenilen şekilde verilecektir. İl Temsilcileri sınav sonuçlarını Federasyona tasdik için gönderirken gereken kontrolleri yapacak ve eksik evrak gönderilmesine izin vermeyecektir. Gıp imtihan sonuçları Federasyona en geç bir sonraki sınav dönemi başlamadan gönderilmiş olmalıdır. (Ocak sınavının ücreti 30 Nisan, Mayıs sınavının ücreti 31 Ağustos ve Eylül sınavının ücreti 31 Aralık’a kadar Federasyonumuzun hesabına geçmiş olması gerekir.)

Belirlenen süre içerisinde gönderilmeyen sınav sonuçları Federasyonca geçerli sayılmayacaktır.

bentlerine göre yapılan,

Federasyon sicil sistemine kayıt için ücreti ödense dahi, zamanında gönderilmeyen kuşak sınavlarını, sistem kabul etmeyeceği için, Kulüplerin Ocak 2014 dönemi Kuşak Sınav Listelerini en kısa sürede Federasyonumuza göndermeleri gerekmektedir.

Önemle duyurulur.
03:26:00
2014-04-05
Bu haber  1348  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle