İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


ÜMİTLER 2014 MİLLİ TAKIM SEÇMESİ
Türkiye Taekwondo Federasyonu Ümitler Milli Takım Seçmesi ile ilgili bir duyuru yayınladı.




ERKEKLER

54 KG

MERT ERDOĞAN - Direkt

58 KG
GÖRKEM SEZER
MEHMET ALİ İNAN
SAMET GÜMÜŞEL
BARIŞ DAĞ
ÖMER FARUK ŞİMŞEK
ENES MADAK
HAKAN RAMAZAN TEPE
İSMET BEGEÇ
SUAT TEKİN
SERGEN DUYGU
CAN BERKKAYNAR
MURAT CINGIR
SONER KAYA
İLKER DERE

63 KG
ÖMER RAMAZAN EVEZ - Direkt

68 KG
BERKAY AKYOL - Direkt

74 KG
MUHAMMED EMİN YILDIZ
HACI DİCLE
NEDİM GÜNDOĞDU
ONUR ÇALIK
ALPEREN DEMİRBAŞ
MUHAMMET YETİM
ERKAN BAŞ
BURAKHAN AYDEMİR
VAHDET YILDIRIM
EBUBEKİR ATMACA
SELMAN NEZİR
BURAK CAN ERÖZ
İSMAİL CAN MERİÇ
YAKUP DEMİRCİ
ALİ UFUK YEŞİLDAĞ

80 KG
BERKCAN SÜNGÜ - Direkt

87 KG
MEHMET KORUCU - Direkt
BAYANLAR

46 KG
SONGÜL İLK
A. BEYZA YILDIZ
CEREN BİNGÖM
SÜMEYYE İLOĞLU
MELDA AYTAN
BÜŞRA AKSU
FİLİZ ÖGEL
ALARA HİLAL TAŞKIN
EMEL TUTKU
BURCU ÖZKAN
NACİYE KAYA
DUYGU ÖZYAHNİ

57 KG
DURDANE ALTUNEL - Direkt

62 KG
KÜBRA OKUR
HAVVA BURÇE GÖÇMEZ
TUĞBA AYVA
ESRA ÖZDOĞAN
NUR OĞUŞ
ŞERİFE AYTÜRK
TUBA DEMİRCİ
TUĞÇE MERVE ZİNAL
TUBA TORLAK
BURCU ÖZLÜ
BÜŞRA KÖKSAL
HİKMET NUR DURAK

67 KG
KÜBRA KIYI
NESLİHAN DEMİRAL
İREM YAMAN
ŞULE YILMAZ
GİZEMNUR ALBAYRAK
ALEYNA YILDIZDAL
BİLGENUR SARITAŞ
EYLEM ATAY
ESRA NUR ERDEM

73 KG
SUDE BULUT - Direkt

+73 KG
NAFİA KUŞ - Direkt

Tartı:

Tartı, müsabakadan bir gün önce spor salonunda, saat 16.00 - 18.00 arası yapılacaktır.


Seçme Müsabakaları Detayları

- Bayanlar 49 ve 53 Kg ile erkekler +87 Kg sıkletleri ile ilgili değerlendirme, ülkemizi Çin de yapılacak olan Gençlik Olimpiyatları nda temsil edecek sporcularımızın performanslarına göre daha sonra yapılcaktır.

- Seçme tarihi 24 Ağustos 2014, seçme yeri Balıkesir / Kurtdereli Spor Salonu dur.

- Seçmeler "Daedo Elektronik Sistem" ile yapılacaktır.

- Seçme müsabakalarında Dünya Taekwondo Federasyonu (WTF) nun son oyun kuralları geçerli olacaktır.

- Milli Takım seçmesine katılacak sporcu ve antrenörlerin izinleri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlükleri tarafından alınacak, ayrıca harcırahları da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlükleri veya Kulüpleri tarafından karşılanacak olup, federasyonumuz tarafından seçmelerde harcırah ödenmeyecektir.

- Sporcuların, kamp çalışmalarındaki performans durumuna göre Ümitler Teknik Kurulu seçme yapma, yapmama ve değiştirme yapabilir.

- Teknik Kurul gerekli gördüğü hallerde listelerde ve kurallarda başka değişiklikler yapabilir.

Taekwondo camiasına önemle duyurulur.




03:33:00
2014-08-17
Bu haber  1303  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle