İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


BAŞIMIZ SAĞ OLSUN.
Milli hakem de o otobüsteydi Giresun da sabah saatlerinde meydana gelen kazada Taekwondo milli hakem Abidin PEKER Tespiti yapılamayan 7 kişinin içinde olduğu sanılıyor. Yanarak can veren 10 kişiden 3 ünün tespiti yapıldı. Adli tıp raporları bekleniyor.

Kazada, otobüs şoförü Aliş Yılmaz ile yolculardan Kadir Tütüncü, Mehmet Usta, Abidin Peker ve Erhan Yıldız Yanık‘ın kimlikleri belirlendi. Kimliği belirlenen cenazelerin Trabzon Adli Tıp Kurumu‘na gönderileceği öğrenildi.

Milli hakem de  o otobüsteydi
Giresun da sabah saatlerinde meydana gelen kazada Taekwondo milli hakem Abidin PEKER Tespiti yapılamayan 7 kişinin içinde olduğu sanılıyor. Yanarak can veren 10 kişiden 3 ünün tespiti yapıldı. Adli tıp raporları bekleniyor.

Ergun Gürsoyun yeğeni olan Abidin Peker Uzun yıllar Taekwondo sporunu yaptı, antrenör ve Milli hakem likte aktif olarak görevler aldı. Siyah kuşak sahibi olan peker insanlığı efendiliği ile çevresinde çok sevilen bir şahsiyetti.


Politek Su ürünleri Teknik Müdür olarak halen görev yapmaktaydı.Bir yakınının İstanbul daki düğününe katılan Peker ailesi kazadan yaralı olarak Trabzon hastanesinde tedavi görüyor. Abidin Peker Hocamızın akibeti yanarak ölen ve tespit edilemeyen 7 kişiden birisi olduğu tespit edildi.

Allah ailesine şıfalar versin. Hocamızın yanan 7 kişinin içersinde olduğu adli tıp raporlarıyla malesef  tespit edildi Allah rahmet etsin.

Trabzon lu Taekwondo cu arkadaşları Giresun a hareket ettiler. Trabzon büyük bir üzüntü yaşıyor.

Bu hallerde ölenler şehittir.

Karın sancısından ölen şehiddir Çöken evin altında kalan şehiddir Damdan düşüp ayağı veya boynu kırılarak ölen şehiddir Üzerine taş yuvarlanarak ölen şehiddir Canını korurken öldürülen şehiddir Malını korurken öldürülen şehiddir Din kardeşini savunurken ölen şehiddir Komşusunu savunma uğrunda öldürülen şehiddir İyiliği emredip kötülükten sakındırırken ölen şehiddir Hadis (İbn-i Asakir)
Boğularak ölen şehiddir Yanarak ölen şehiddir Gurbette ölen şehiddir Yılan gibi bir haşeratın sokup zehirlemesinden dolayı ölen şehittir.

Bizler bunlara inanmaktayız Mekanı cennet olsun AMİN

Giresun da feci kaza: 10 kişi yanarak öldü KAZA VİDEOSU VE RESİMLERİ

  Abidin Peker hoca cenaze töreni tarih bilgisi

Can dostum arkadaşım
ABİDİN HOCAM SENİN İÇİN GÖZ YAŞI DÖKÜYORSAM BU SENİN DOSTLUĞUN İNSANLIĞIN İÇİNDİR ALLAH SANA MUTLAKA RAHMET EDECEKTİR O HEPİMİZİN SAHİBİ VE YARATICISIDIR ONDAN GELDİK ONA GİDECEĞİZ ACIMIZ BÜYÜK...

Seninle uzun yıllar aynı salonda çalıştık spor yaptık Hakemlik hayatımızda seninle aynı odayı paylaştık. Ailece tanıştık görüştük. Şuna şahitimki bir kötü sözünü davranışını göremedim...Hiçbir konuda tartışmamız dahi olmadı. Seninle sırlarımızı paylaştık can dostum arkadaşım. Seni asla unutmayacağız...

Haber: Adnan EMİROĞLU Uluslar arası Taekwondo hakemi

19:05:00
2011-06-09
Bu haber  1766  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle