İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


BURSA HAKEM TERFİ KURSU TAMAMLANDI.
Türkiye Taekwondo Federasyonu M.H.K 2011 yılı eğitim programında yer alan Hakem Terfi Kursu 15-17 Temmuz 2011 tarihlerinde 70 Hakemin katılımı ile Bursa’da yapıldı.
Türkiye Taekwondo Federasyonu M.H.K  2011 yılı eğitim programında yer alan Hakem Terfi Kursu  15-17 Temmuz 2011 tarihlerinde 70 Hakemin katılımı ile Bursa’da yapıldı.

                Kurs Eğitmenleri olarak ; Merkez Hakem Komitesi Başkanı  Aydın Akpınar,M.H.K Bşkn Yrdm Abdullah Kuzucu , M.H.K üyesi Murteza Okumuş ve Federasyon Bilgi İşlem Sorumlusu Engin Sarıkaya Katıldılar.


                Yapılan Kurs’a  değişik bölgelerden aday ve bölge kategorisinde  70 hakem katılarak ve üç gün boyunca teorik ve pratik ders gördüler.


                15 temmuz Cuma günü saat 09:00 da kayıtların yapılması ve ardından teorik ders ile başlayan hakem  kursu , cumartesi- Pazar  uygulama  çalışmaları ile devam etti ve  Pazar günü öğleden sonra  yapılan yazılı - uygulamalı  sınav ile sona erdi.


                Bursa İl Temsilcisi Turgay Aydın Koordinesinde  bir  ekibinde  tüm  hakemlerin  konaklama  ve diğer ihtiyaçları ile 3 gün boyunca ilgilenmesi, kurs’un sorunsuz ve rahat bir şekilde olmasını sağladı.


                 Kurs sonunda  M.H.K Başkanı Aydın Akpınar ve diğer kurs  eğitmenleri  tüm  hakemler ile  bir genel durum değerlendirmesi  yaptılar . Değerlendirme içerisinde tüm katılımcıların genel olarak iyi durumda olduğu vurgulandı .


                Yapılan değerlendirme toplantısı esnasında M.H.K Başkanı Aydın Akpınar  ve diğer Kurs eğitmenleri olan Abdullah Kuzucu ,Murteza Okumuş , Engin Sarıkaya ve katılımcı hakemler ; Bursa İl Spor Temsilcisi Turgay Aydın ‘a gösterdiği  yakın ilgi , alakaya ve konaklama konusundaki  özverili çalışması için  teşekkür  ettiler.


06:41:00
2011-07-21
Bu haber  2970  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle