İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


MİNİKLER ŞAMPİYONASI YAPILACAKTIR.
İl Temsilciliğimizin 2010 yılı faaliyet programında yer alan Minikler (Bay-Bayan) İstanbul İl Birinciliği 25-26 Eylül 2010 tarihinde Sarıyer Spor Salonunda Yapılacaktır.

1- Başvurular 23 Eylül  2010  Perşembe günü saat 18.00 a kadar  online olarak bildirilecektir.
2- Listeler 24 Eylül 2010 Cuma günü tartı hakemlerine teslim edilecek olup, Kulüp antrenörlerinin kendi imzaları olacak aksi halde listeler kabul edilmeyecektir.
3- Sistemde kayıtlı olmayan sporcular
isttit@hotmail.com adresine  Fed Sicil No, Ad Soyad, Cinsiyet, Kulüp, Doğum Tarihi, Kuşak, Siklet, Kilo olarak yazarak mesaj atmaları gerekmektedir.

Kulüp Şifresi İçin 0534 392 42 88


SAYI   : B.02.1.GSM.4.34.00.03/


KONU : Taekwondo Reglamanı


 


....................................


 


 


                Taekwondo İl Temsilciliğimizin 2010 yılı faaliyet programında yer alan Minikler (Bay-Bayan) İstanbul İl Birinciliğine ait program aşağıya çıkarılmıştır.


                Bilgilerinizi ve gereğini rica ederim.


 


 


07/09/2010 Sp. Uzm: C.BİLİM                                                                                                 Zafer BATAR


07/09/2010 Şef            : M.M. GEROĞLU                                                                           Spor Şube Müdürü  


 


 


MÜSABAKA ADI                               : Minikler  (Bay-Bayan)    İstanbul İl Birinciliği


TARİHİ SAATİ                                  : 25 – 26 Eylül  2010   10 .00


MÜSABAKA YERİ                            : Sarıyer Spor Salonu


MÜSABAKA TARTISI                     : 24 Eylül 2010 tarihinde saat 18.00 - 19.30 arası


                                                                 Burhan Felek Kubbe ve Bağcılar Olimpik  salonunda yapılacaktır.


YAŞ KATEGORİLERİ                      : Minikler 1998 – 1999 – 2000 doğum tarihli sporcular


KEMER DURUMU                            : Bay – Bayan Mavi - Kırmızı 3.Gıp


SIKLETLER      ERKEKLER      :   27-30-33-36-40-45-50-57+57Kg
BAYANLAR     :   27-30-33-36-40-45-50-57+57Kg


 


KİMLİK – LİSANS                     : Lisanslar  2010 yılı vizeli olup  Tasdikli Kırmızı Kimlik ve 


                                                           Nüfus cüzdanları ibraz edilecektir


 


ÖDÜL                                                   : 1-2-3-3 dereceye giren sporculara madalya verilecektir.


 


TEKNİK TALİMAT


1. Hakemler Yönetmeliklere uygun kıyafetlerle katılacaklardır. Kıyafeti uygun olmayan hakemlere görev verilmeyecektir.


2.   Tartı  hakemleri 24 Eylül 2010 Cuma günü saat 17.30 da diğer hakemler 25 Eylül 2010 Cumartesi günü saat 09.00 da hazır bulunacaklardır.


3.  Başvurular 23 Eylül  2010  Perşembe günü saat 18.00 a kadar www.isttit.com adresinden online olarak bildirilecektir.


4. Listeler 24 Eylül 2010 Cuma günü tartı hakemlerine teslim edilecek olup, Kulüp antrenörlerinin kendi imzaları olacak aksi halde listeler kabul edilmeyecektir.


5. Antrenör kartlarını mutlaka yanlarında bulunduracaklardır, aksi halde görev verilmeyecektir. (2010 yılı vizesi olmayan antrenörler görev yapamayacaklardır.


6.  Uygulanacak kurallar Taekwondo Federasyonunun 2010 yılı içersinde yayınlamış olduğu müsabaka kuralları geçerli olacaktır.


7. Talimatta yer almayan konularda karar verme yetkisi Taekwondo İl Temsilciliğine aittir.


8.  Bay-Bayan 27-50-57+57 Kg. müsabakaları Pazar günü başlayacaktır.


9. Müsabakalarda ayaküstü koruyucu ve korumalı kask kullanılması zorunludur.


 


GÖREVLİ HAKEMLER


 TARTI HAKEM   
Burhan felek     :


İhsan ŞANLIER – Şenol CUDİN - Hacer REİS – Ali KOÇ – Güllü AYDOĞAN- Orhan TAGA 


Bağcılar olimpik:


Enis GENİŞLİ - Feridun AYDOĞAN – İsmail ÖZER - Hayriye EREL - Bilal EREL


MÜSABAKA HAKEMLERİ:


 VEYSEL ÖKSÜZOĞLU – NİHAT ŞENTÜRK- İSMAİL KILIÇ- MUSA OKUMUŞ - ALİ POLAT - BARBAROS YAZICI - AYŞE COŞKUN - BERNA ATİLA -  KİBAR UZUNÇAVDAR- MUSTAFA KEMAL GÖÇKÜN – YAVUZ KAHRIMAN- RAHİME NAMIK -  ÜMRAN DİKMENLİ - YASİN SEVİLAY - ELİF BAHÇECİ  - ELİFE MEYDAN -  EMRAH ÖZCAN  - ERKAN DURSUN – ERKAN ŞENYURT- EZGİ ÇEÇEN -  İSMAİL YÜKSEL  - KASIM AYDIN –– MAHMUT DEMİRYOL  - - MUSTAFA ATMACA –MEHMET AKPINAR -  ERDAL CAN - OĞUZHAN AKKAYA - ÖZGÜR YAPIK –– VELİ ŞAHİN –– HÜSEYİN AĞCA  - MUSTAFA DOĞRU – MUSTAFA DEMİRCİOĞLU – SELİN GÜRER –- GÜLTEN SAKALLI  


DAĞITIM  :


Taekwondo İl Temsilciliği


Taekwondo Hakemleri


Taekwondo Kulüpleri


 




14:43:00
2010-09-14
Bu haber  3262  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle